اطلاعات شخصی کاربران بازی جدید فیفا 20 افشا شد

به گزارش مجله گوگل ایرانی، در شرایطی که ثبت نام برای دسترسی به بازی ویدئویی جدید فیفا 20 توسط شرکت آمریکایی سازنده آن آغاز شده، این اطلاعات به علت بی دقتی این شرکت در دسترس همگان قرار گرفته است.

اطلاعات شخصی کاربران بازی جدید فیفا 20 افشا شد

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی مجله گوگل ایرانی به نقل از اینترستینگ اینجینرینگ، ثبت نام کاربران علاقمند به اجرای جهانی بازی فیفا 20 از روز گذشته آغاز شده ولی مدت کوتاهی بعد از آغاز فرایند ثبت نام تعیین شد که اطلاعات شخصی افراد ثبت نام کننده شامل اسامی کاربری، تاریخ تولد و نشانی ایمیل این افراد برای همگان در دسترس بوده و قابل مشاهده است.

در شرایطی که شرکت EA قبلا نیز به علت بی دقتی های امنیتی مشکلاتی را برای کاربران خود ایجاد کرده بود، اهمال جدید آن مورد انتقاد کاربران قرار گرفته است.

این مشکل تمامی کاربران ثبت نام کننده برای استفاده از این بازی را در تمامی سطوح مانند حرفه ای، عادی و غیره در بر می گیرد. به دنبال تعیین شدن این اشکال شرکت EA سی دقیقه بعد از آغاز فرایند ثبت نام آن را حذف کرد تا اطلاعات خصوصی کاربران قابل مشاهده نباشد.

این مشکل برای 1600 کاربری که برای ثبت نام در بازی فیفا 20 اقدام کردند، به وجود آمد، به گفته یکی از ثبت نام کنندگان در زمان کلیک بر روی لینک تایید ثبت نام اطلاعات ثبت نام کنندگان دیگر در معرض دید قرار می گیرد و این میزان بی دقتی غیرقابل باور است.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 19 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 398

به "اطلاعات شخصی کاربران بازی جدید فیفا 20 افشا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطلاعات شخصی کاربران بازی جدید فیفا 20 افشا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید