برنامه ویژه فدراسیون کشتی برای 30 مربی سازنده

به گزارش مجله گوگل ایرانی، فدراسیون کشتی با شناسایی 30 مربی سازنده از سراسر کشور برنامه ویژه ای برای آنها خواهد داشت.

برنامه ویژه فدراسیون کشتی برای 30 مربی سازنده

به گزارش مجله گوگل ایرانی، همه اهالی کشتی اذعان دارند که بار اصلی سازندگی بر دوش مربیانی است که شب و روز در سالن های شهرستان ها و حتی روستاهای سراسر کشور با حداقل امکانات به شناسایی استعدادها و پرورش آنها می پردازند اما به دلیل موانعی که وجود دارد، همواره در طول تاریخ کمتر به این مربیان سازنده توجه شده است.

هرچند که فدراسیون های مختلف کوشش نموده اند با اعزام این مربیان همراه با تیم های منتخب ایران به تورنمنت های بین المللی و یا اضافه کردن مقطعی آنها به کادرفنی تیم های ملی تاحدودی زحمات آنها را جبران نمایند اما مسلما هیچ گاه و در هیچ فدراسیونی به دلیل تعداد زیاد این مربیان و همچنین محدودیت های بودجه ای، حمایت کامل و رضایت بخش از آنها رخ نخواهد داد.

به همین دلیل فدراسیون کشتی طرح ویژه ای برای حمایت از مربیان سازنده استان ها براساس ضوابط موجود دارد. تا امروز 15 مربی در رشته آزاد و 15 مربی در رشته فرنگی با استناد به نتایج مسابقات اخیر و عملکرد شاگردان آنها در مسابقات مختلف و اردوهای تیم ملی، از سوی فدراسیون شناسایی شده اند که برنامه ویژه ای برای آنها در نظر گرفته شده است که به زودی در خصوص آن اطلاع رسانی خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 144

به "برنامه ویژه فدراسیون کشتی برای 30 مربی سازنده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه ویژه فدراسیون کشتی برای 30 مربی سازنده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید