ترامپ:پاول همانی نبود که گفت عراق سلاح کشتار جمعی دارد؟!، من انتخاب کهنه سربازان هستم نه شما!

به گزارش مجله گوگل ایرانی، ایسنا نوشت: در پی پیوستن کالین پاول به جمع کثیری از جمهوری خواستار که گفته اند از انتخاب مجدد ترامپ حمایت نمی نمایند، وی وزیر امور خارجه پیشین آمریکا را افراطی و خشک خواند.

ترامپ:پاول همانی نبود که گفت عراق سلاح کشتار جمعی دارد؟!، من انتخاب کهنه سربازان هستم نه شما!

به نوشته روزنامه دیلی میل، پس از آنکه کالین پاول، وزیر خارجه و مشاور امنیت ملی اسبق آمریکا گفت که در انتخابات نوامبر از انتخاب مجدد دونالد ترامپ حمایت نمی کند، رئیس جمهوری آمریکا در توئیتی نوشت: کالین پاول یک کله شق واقعی است که مسئول اصلی وارد کردن ما به جنگ های وحشتناک خاورمیانه است و حالا اعلام نموده که به جو بایدن خوابالو و لجباز رای می دهد. پاول همانی نبود که گفت عراق سلاح کشتار جمعی دارد؟! عراق چنین تسلیحاتی نداشت اما ما را به جنگ وادار کردند!

پاول به سی.ان.ان گفت: من به هیچ وجه در انتخابات امسال میلادی از ترامپ حمایت نمی کنم. من برای 35 تا 40 سال برای بایدن کار نموده ام و حالا او کاندید شده و من به او رای می دهم. من در امور اجتماعی و مسائل سیاسی به او بسیار نزدیک هستم. ما قانون اساسی داریم و باید در راستای آن عمل کنیم اما رئیس جمهوری از آن تخطی نموده است. رفتار با معترضان به مرگ فلوید این را نشان می دهد.

ترامپ در واکنش به حرف های پاول در توئیتی نوشت که انتخاب بایدن یا هر دموکرات دیگری می تواند به کاهش بودجه پلیس و ارتش آمریکا منجر گردد.

ترامپ در یک توئیت دیگر نوشت: جو بایدن خوابالو و دموکرات های چپ رادیکال به دنبال کاهش بودجه پلیس هستند. من یک پلیس عظیم با دستمزدهای خوب برای آنها می خواهم. من نظم و قانون می خواهم.

ترامپ همچنین در یک توئیت دیگر نوشت: لطفا کسی به کالین پاول خشک و افراطی بگوید که من سابقه انتصاب 300 قاضی فدرال، دو قاضی دادگاه عالی، احیای ارتش، بیشترین کاهش مالیات و خدمات درمانی را در کارنامه دارم و انتخاب کهنه سربازان هستم.

312 310

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 16 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 1018

به "ترامپ:پاول همانی نبود که گفت عراق سلاح کشتار جمعی دارد؟!، من انتخاب کهنه سربازان هستم نه شما!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ:پاول همانی نبود که گفت عراق سلاح کشتار جمعی دارد؟!، من انتخاب کهنه سربازان هستم نه شما!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید