تماس تلفنی وزیر خارجه عمان با ظریف

به گزارش مجله گوگل ایرانی، در پی کسالت وزیر امور خارجه کشورمان و لغو تمامی برنامه های کاری او، وزیر خارجه عمان ضمن تماس با ظریف، جویای احوال وی شد و برای او آرزوی بهبودی و سلامتی عاجل کرد.

تماس تلفنی وزیر خارجه عمان با ظریف

با تور عمان از نگین خاورمیانه دیدن کنید.

به گزارش حوزه سیاست خارجی مجله گوگل ایرانی، به دنبال کسالت محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان و لغو دیدار با همتای عمانی اش، یوسف بن علوی وزیر خارجه عمان پیش از ظهر امروز در تماس تلفنی با ظریف جویای احوال وی شد و برای او آرزوی بهبودی و سلامتی عاجل کرد.

ساعتی پیش بود که سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان با اشاره به کسالت شدید محمد جواد ظریف، از لغو کلیه برنامه ها و دیدارهای محمد جواد ظریف طی دیروز و امروز اطلاع داد.

به گفته قاسمی؛ با توجه به تداوم کسالت شدید جناب آقای دکتر ظریف وزیر محترم امور خارجه که از دیروز شروع و منجر به بستری شدن چند ساعته ایشان در بیمارستان شد و نیز احتیاج به استراحت مطلق طبق تجویز پزشک معالج، کلیه برنامه ها و ملاقات های دیروز و امروز ایشان از جمله با همتای عمانی جناب آقای یوسف بن علوی - که به امروز موکول شده بود - لغو گشت.

سخنگوی وزارت امور خارجه همچنین گفت: وزیر امور خارجه عمان که در صدر هیئتی سیاسی و مالی در ایران حضور دارد تاکنون با مقامات مختلف کشورمان از جمله ریاست محترم مجلس شورای اسلامی، دبیر شورای عالی امنیت ملی و رئیس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران دیدارهای ثمر بخشی داشته است و ظهر امروز نیز به حضور جناب آقای دکتر روحانی رئیس جمهوری محترم کشورمان خواهند رسید.

منبع: تسنیم
انتشار: 9 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 444

به "تماس تلفنی وزیر خارجه عمان با ظریف" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تماس تلفنی وزیر خارجه عمان با ظریف"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید