خلیل زاده: استراماچونی گفته مصاحبه ای درباره خروج از ایران نکرده است، تا زمانی که ما هستیم، فتحی در استقلال می ماند

به گزارش مجله گوگل ایرانی، اسماعیل خلیل زاده، رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال تأکید کرد که بحث مرخصی استراماچونی صحت نداشته و او مصاحبه ای نیز با رسانه های ایتالیایی نکرده است.

خلیل زاده: استراماچونی گفته مصاحبه ای درباره خروج از ایران نکرده است، تا زمانی که ما هستیم، فتحی در استقلال می ماند

اسماعیل خلیل زاده در گفت وگو با خبرنگار ورزشی مجله گوگل ایرانی، درباره شرایط استقلال، بحث بدهی ها و دریافت مجوز حرفه ای، اختلاف استراماچونی با باشگاه و ... صحبت هایی را عنوان کرد که در زیر می خوانید:

مجله گوگل ایرانی: برای دریافت مجوز حرفه ای و پرداخت بدهی های باشگاه چه اقداماتی انجام داده اید؟

این بدهی سه چهار میلیارد تومان بیشتر نیست. با راه چارهی که به کار می گیریم، سعی خواهیم کرد مشکل را حل کنیم.

مجله گوگل ایرانی: این راه چاره چیست؟

هر وقت مشکل حل شد، راه چاره و چگونگی پرداخت بدهی را می گوییم.

مجله گوگل ایرانی: موضوع مجوز حضور در لیگ قهرمانان آسیا برای هواداران دغدغه مهمی است و تا روز چهارشنبه هفته جاری هم بیشتر وقت ندارید.

قرار است با راه چارهی این مشکل را حل کنیم. ما از شش میلیارد و 800 میلیون تومان پولی که قرار بود به بازیکنان پرداخت کنیم، سه میلیارد را دادیم و بقیه پول را نیز قرار است طی 10 تا 15 روز دیگر به حساب شان واریز کنیم. برای پرداخت بدهی و کسب مجوز حرفه ای نیز فکری نموده ایم.

مجله گوگل ایرانی: پس هواداران نگران نباشند؟

بعید است که مسئله ای به وجود بیاید.

مجله گوگل ایرانی: یک روز باشگاه درخواست مرخصی استراماچونی را تکذیب می نماید، روز دیگر او در مصاحبه با رسانه های ایتالیایی می گوید باشگاه در جریان مرخصی اش بوده است. در باشگاه استقلال چه خبر است؟ چرا این اختلافات باید اول فصل به وجود بیاید و حل نگردد؟

رسانه ایتالیایی برای خودش این مطالب را زده است! استراماچونی مصاحبه ای ننموده و روز گذشته در جلسه با امیرحسین فتحی گفته است که آن را تکذیب می نماید. ضمن اینکه من یک سؤال از شما دارم. مگر خروج از ایران مجوز خاصی می خواهد؟ استراماچونی درخواستی برای مرخصی نداده بود.

مجله گوگل ایرانی: یعنی گزارش رسانه های معتبر ایتالیایی چون گاتزتا دلو اسپورت و مصاحبه استراماچونی با دیگر رسانه ایتالیایی واقعیت نداشت؟

ما با ارسال نامه ای به وزارت امور خارجه مطالب منتشر شده در این رسانه را پیگیری خواهیم کرد. اصلاً چرا باید یک رسانه ایتالیایی علیه ما گزارش بنویسد؟!

مجله گوگل ایرانی: مصاحبه استراماچونی هم خیالی بوده است؟

استراماچونی به فتحی گفته، مصاحبه ای ننموده است. اگر استراماچونی مرخصی می خواست، نباید به باشگاه نامه می داد؟ اگر مرخصی گرفته بود و نمی توانست برود، آسمان و زمین را به هم می دوخت.

مجله گوگل ایرانی: چرا باید یک رسانه ایتالیایی بی جهت علیه باشگاه استقلال مطلب یا گزارشی منتشر کند؟

اینکه چه کسانی به این رسانه ها خوراک می دهند، برای خودش جای بحث دارد. ما در ایران کم دشمن نداریم. استراماچونی راحت حرف هایش را می زند و بخواهد جایی برود، به ما می گوید. چرا استراماچونی روز گذشته تمرین استقلال را آغاز کرد؟ اگر ناراحت بود که در تمرین شرکت نمی کرد.

مجله گوگل ایرانی: اما هواداران و رسانه ها نمی توانند باور نمایند اختلافاتی وجود ندارد.

من آنچه را که واقعیت دارد، می گویم و غیر از واقعیت چیزی به زبان نمی آورم. با آقای فتحی در این باره صحبت کردم. استراماچونی اصلاً فرودگاه نرفته است. اگر رفته بود که یک نفر باید او را در فرودگاه می دید. اینکه استراماچونی به فرودگاه رفته، از بیخ و بن کذب است. این مربی روز گذشته شاد و سرحال تیم را تمرین داده است. کسانی که شایعه راه می اندازند، بدانند که اقدامات شان راه به جایی نخواهد داشت.

مجله گوگل ایرانی: به وسیله وزارت خارجه قصد دارید پیگیر چه چیزی باشید؟

امروز نامه را به وزارت خارجه می دهیم که چرا رسانه مذکور باید مطالب خلاف واقع را منتشر کند. اگر قرار است استراماچونی صحبتی انجام دهد، باید با رسانه داخلی مصاحبه کند نه رسانه خارجی. به مدیرعامل باشگاه گفتم که به استراماچونی تأکید کند که اگر حرفی داشته باشد، با رسانه داخلی صحبت کند، چون در ایران قرارداد بسته است. از وزارت خارجه خواسته ایم که به رسانه اشاره شده تذکر و اعتراض ما را برساند. ما در ایران کلی هوادار داریم، چرا با این گزارش ها آنها را ناراحت می نمایند؟ متأسفانه یک خبر یا گزارش می نویسند و کانال ها و رسانه های داخلی نیز برمی دارند تا تیم وارد حاشیه گردد. ما کوشش می کنیم تیم را از حاشیه بیرون بیاوریم، اما عده ای یا مجموعه ای در داخل ایران هم هستند که دوست ندارند این اتفاق بیفتد.

مجله گوگل ایرانی: چرا استقلال نتوانسته در دو هفته اول نتیجه بگیرد؟

بحث فنی را باید کادر فنی جواب بدهد. به عنوان کسی که فوتبال را دوست دارم، نظرم این است که استقلال در بازی های آینده نتیجه می گیرد چون بازیکنان به دنبال پیدا کردن خودشان هستند. رفتن و ماندن استراماچونی یا فتحی این روزها جزو شایعات است و این خبرها به بازیکنان آسیب می رساند. فتحی در استقلال است و کارش را انجام می دهد.

مجله گوگل ایرانی: به بحث رفتن فتحی اشاره کردید، اما پس از شایعه حضور سعید آذری در استقلال، مدیرعامل سابق ذوب آهن گفته که اگر به او پیشنهاد بدهند حاضر است مدیرعاملی استقلال را قبول کند.

نمی دانم آذری چه صحبت هایی را مطرح نموده است، اما فتحی خوب کار می نماید و از او حمایت می کنیم. تا زمانی که هیئت مدیره فعلی هست، فتحی به کارش ادامه می دهد.

مجله گوگل ایرانی: شنیده ایم در جلسه اخیر هیئت مدیره تغییراتی در پست اعضا ایجاد نموده اید.

بله، بنده بر اساس اساسنامه و پس از پذیرفتن استعفای احمد سعادتمند، رئیس هیئت مدیره شدم و کامران منزوی نایب رئیس. قرار است این انتصاب ها به تأیید وزیر ورزش و جوانان نیز برسد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 276

به "خلیل زاده: استراماچونی گفته مصاحبه ای درباره خروج از ایران نکرده است، تا زمانی که ما هستیم، فتحی در استقلال می ماند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خلیل زاده: استراماچونی گفته مصاحبه ای درباره خروج از ایران نکرده است، تا زمانی که ما هستیم، فتحی در استقلال می ماند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید