خوزستان، تارتار: اگر حق مان را نداده باشند داوران را حلال نمی کنم

به گزارش مجله گوگل ایرانی، سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان گفت: امیدوارم داوران تصمیم درستی برای مردود اعلام کردن گل های ما گرفته باشند در غیر این صورت آنها را خلال نمی کنم.

خوزستان، تارتار: اگر حق مان را نداده باشند داوران را حلال نمی کنم

به گزارش مجله گوگل ایرانی از مسجدسلیمان، مهدی تارتار پس از تساوی بدون گل نفت مسجد سلیمان مقابل فولاد خوزستان گفت: بازی جذابی بود که دو گل هم داشت اما از سوی داور مردود اعلام شد. امیدوارم داوران تصمیم درستی گرفته باشند در غیر این صورت ما 2 امتیاز را از این بازی از دست دادیم و نمی دانم داور ها می خواهند چه پاسخی به ما بدهند. کاظمی و تیم داوری این بازی داوران خوبی هستند اما اگر حق مان را نداده باشند, آنها را حلال نمی کنم و این موضوع را به خودشان هم گفتم. اگر گل های ما صحیح اعلام می شد بعد از سرانجام بازی جای دو تیم در جدول عوض می شد.

وی ادامه داد: زیرساخت ها و بودجه فولاد قابل قیاس با ما نیست و یک باشگاه حرفه ای است اما در زمین ما بهتر از آنها بودیم. خسته نباشید به بازیکنانم می گویند که در این بازی زحمت زیادی کشیدند و از طرفداران مان نیز که 90 دقیقه تیم شان تشویق کردند تشکر می کنم و دست آنها را به گرمی می فشارم. امیدوارم این حمایت ها تا سرانجام فصل ادامه داشته باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 29 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 498

به "خوزستان، تارتار: اگر حق مان را نداده باشند داوران را حلال نمی کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خوزستان، تارتار: اگر حق مان را نداده باشند داوران را حلال نمی کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید