رونمایی از اولین سیستم ترمز ملی واگن های باری توسط شرکت ریلی بنیاد مستضعفان

به گزارش مجله گوگل ایرانی، مدیرعامل هلدینگ سیاحتی و حمل و نقل پارسیان با اشاره به الحاق 24 دستگاه واگن لبه بلند به ناوگان ریلی بنیاد مستضعفان، از رونمایی اولین سیستم ترمز ملی برای واگن های باری کشور اطلاع داد.

رونمایی از اولین سیستم ترمز ملی واگن های باری توسط شرکت ریلی بنیاد مستضعفان

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، علی محمد قادری با اشاره به الحاق 24 دستگاه واگن لبه بلند به ناوگان ریلی بنیاد مستضعفان گفت: با ورود این واگن ها، تعداد ناوگان لبه بلند شرکت سینا ریل پارس به 200 دستگاه افزایش یافته است که این مهم علی رغم مسائلی همچون تحریم قطعات، مسائل ارزی و شرایط حاکم بر کسب و کار ها ناشی از ویروس کرونا به وقوع پیوست.

مدیر عامل هلدینگ سیاحتی و حمل و نقل پارسیان در ادامه اضافه کرد: با الحاق سری جدید واگن های لبه بلند، اولین سیستم ترمز ملی برای واگن های باری کشور نیز جهت بهره برداری وارد مدار خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: بخشی از واگن های شرکت سینا ریل پارس در راستای حمایت از فراوری داخل، در حال مجهز شدن به این سیستم ترمز بومی است که پس از عبور موفقیت آمیز طی دوران آزمایش، قطع وابستگی واردات و خودکفایی کشور در این حوزه را در پی خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی بنیاد مستضعفان، هلدینگ سیاحتی و حمل و نقل پارسیان با امکانات و تجهیزات در اختیار خود، در زمینه حمل و نقل ریلی بار و مسافر، حمل و نقل دریایی و همچنین ارائه خدمات بندری و تخلیه بار فعالیت دارد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 8 دی 1399 بروزرسانی: 8 دی 1399 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 1316

به "رونمایی از اولین سیستم ترمز ملی واگن های باری توسط شرکت ریلی بنیاد مستضعفان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونمایی از اولین سیستم ترمز ملی واگن های باری توسط شرکت ریلی بنیاد مستضعفان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید