سایپا: جایگزینی ساندرو اختیاری است

به گزارش مجله گوگل ایرانی، در ادامه این اطلاعیه آمده است: در بخش نامه ابلاغ شده به نمایندگی های گروه سایپا، جایگزینی خودرو های گروه رنو با این محصولات، به صورت کاملا اختیاری انجام خواهد شد.

سایپا: جایگزینی ساندرو اختیاری است

گروه خودروسازی سایپا طی اطلاعیه ای و با هدف شفاف سازی هرچه بیشتر بخش نامه ابلاغ شده به کنندگی های فروش در خصوص ایفای تعهدات شرکت پارس خودرو و جایگزینی خودرو های خانواده رنو با سایر محصولات گروه سایپا گفت که مشتریان متقاضی خودرو های گروه رنو در صورت تمایل می توانند به جایگزینی با خودرو های اعلام شده تولیدی گروه سایپا اقدام کنند.

در این اطلاعیه آمده است: با توجه به عدم همکاری شرکت رنو در خصوص انجام تعهدات خود و ضمن عذرخواهی مجدد از مشتریان محترم به دلیل عدم امکان تولید خودرو های گروه رنو، به استحضار همه مشتریان متقاضی خانواده رنو می رساند، این بخش نامه برای جایگزینی با سایر محصولات صادر شده است و با توجه به ظرفیت تولید گروه سایپا، در حال حاضر صرفا امکان جایگزینی با خودرو های گروه ایکس 100 و ایکس 200 مقدور می باشد.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: در بخش نامه ابلاغ شده به کنندگی های گروه سایپا، جایگزینی خودرو های گروه رنو با این محصولات، به صورت کاملا اختیاری انجام خواهد شد.

همچنین در این اطلاعیه تاکید شده است، گروه سایپا در حال بررسی روش های مختلف جهت پاسخ به تعهدات ایجاد شده است و مشتریان می توانند تا دریافت محصول ثبت نامی خود با دریافت سود 27 درصدی (مجموع سود مشارکت و تاخیر تا تحویل خودرو) منتظر بمانند.

علاوه بر این مشتریانی هم که خواهان انصراف هستند می توانند بر اساس بخش نامه مذکور از 30 تا 36 درصد سود بر اساس زمان انصراف بهره مند شوند.

سرنوشت ساندرو تحویل سایپا!

منبع: فرادید
انتشار: 13 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 190

به "سایپا: جایگزینی ساندرو اختیاری است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سایپا: جایگزینی ساندرو اختیاری است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید