سلیمی: برای عبور از گردنه سخت کرونا از سفرها و ترددهای غیرضروری پرهیز شود

به گزارش مجله گوگل ایرانی، کننده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که انتظار می رود در دو هفته جاری مردم با جدیت بیشتری پروتکل ها و محدودیت ها را دنبال کنند.

سلیمی: برای عبور از گردنه سخت کرونا از سفرها و ترددهای غیرضروری پرهیز شود

اصغر سلیمی در گفت وگو با خبرنگاران، با دعوت از مردم برای همکاری در اجرای محدودیت های کرونایی بیان نمود: از آنجا که بیماری کرونا برخاسته از یک ویروس همه گیر می باشد و شیوع آن در فصل سرما افزایش یافته است از مردم انتظار داریم همگی دست به دست هم داده و برای ظرف حداقل دو هفته پروتکل ها و محدودیت ها را با جدیت دنبال کنند.

وی در ادامه اظهار کرد: از نظر بنده خارج از تقسیم بندی مناطق قرمز، نارنجی و زرد در کشور باید در این دو هفته در همه مناطق محدودیت ها با جدیت دنبال شود تا بتوانیم این بیماری را تا حدودی کنترل کنیم.

کننده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کادر درمان کشور بار بزرگی را در این مدت بر دوش داشته اند، تاکید کرد: برای کاهش میزان مرگ و میر و کاهش تعداد مراجعین به بیمارستان ها باید محدودیت ها با جدیت اجرایی شود تا شرایط مناسبی برای کادر درمانی کشور و سیاست گذاران فراهم شده و برنامه ریزی دقیقی برای ادامه فرایند کنترل این بیماری داشته باشیم.

سلیمی در خاتمه تاکید کرد: اکنون تنها راه مقابله با این بیماری رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی می باشد. از مردم انتظار می رود در این دو هفته از سفرها و ترددهای غیرضروری پرهیز کنند. تنها راه کنترل این بیماری در شرایط کنونی همکاری مردم می باشد. ان شاء الله با رعایت پروتکل ها و محدودیت ها بتوانیم از این گردنه سخت نیز عبور کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 دی 1399 بروزرسانی: 3 دی 1399 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 1303

به "سلیمی: برای عبور از گردنه سخت کرونا از سفرها و ترددهای غیرضروری پرهیز شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سلیمی: برای عبور از گردنه سخت کرونا از سفرها و ترددهای غیرضروری پرهیز شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید