سهامداران بورس مواظب باشند

به گزارش مجله گوگل ایرانی، خبرنگاران : یک کارشناس بازار سرمایه اعتقاد دارد:افراد حقیقی و حقوقی بازار بر اساس برنامه مدونی که برای خرید و فروش سهام در نظر گرفته بودند پایبند باشند و اسیر فضای مجازی نشوند.

سهامداران بورس مواظب باشند

با ما همراه باشید و درباره jino.mahsanblog.ir بیشتر بدانید.

کارشناس بازار سرمایه گفت: رفتار هیجانی باعث از دست دادن سرمایه سهام داران می شود.

به گزارش خبرنگاران به نقل از بازار سرمایه، بهنام بهزاد فر درباره رفتار سهام داران در مواجهه با نوسانات بازار سرمایه گفت: در هفته های اخیر بازار سرمایه نسبت به گذشته فرایند صعودی خود را طی نکرده است و این طبیعی است، چون بازار نیاز به استراحت قیمت ها دارد.

وی ادامه داد: علاوه بر بازار سرمایه سایر بازارهای موازی، چون سکه، دلار و مسکن هم در رکود به سر می برند.

کارشناس بازار سرمایه با توصیه به سهام داران بر جلوگیری از رفتار هیجانی در بازار سرمایه گفت: سهام داران از ایستادن در صف های فروش خودداری کنند افراد حقیقی و حقوقی بازار بر اساس برنامه مدونی که برای خرید و فروش سهام در نظر گرفته بودند پایبند باشند و اسیر فضای مجازی نشوند.

بهزاد فر اعلام نمود: سهام داران سهام شرکت هایی را در بازار خریداری کنند که همچنان به فعالیت خود ادامه می دهند و با خرید سهام این شرکت ها باعث رونق تولید می شوند پس باید به این شرکت ها اعتماد کرد.

وی افزود: در سایر کشورها به بازار سرمایه دید بلند مدت نگاه می کنند و این دیدگاه در همه جای دنیا جواب داده است، سعی کنیم از این اصول برای سرمایه گذاری استفاده کنیم.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 30 مهر 1399 بروزرسانی: 30 مهر 1399 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 1173

به "سهامداران بورس مواظب باشند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سهامداران بورس مواظب باشند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید