شکایت سازمان محیط زیست از مسئولان باغ وحش صفادشت

به گزارش مجله گوگل ایرانی، محمد کرمی رئیس اداره نظارت بر امور حیات وحش محیط زیست استان تهران از اقدام قانونی و حقوقی اداره کل محیط زیست شهرستان ملارد در مورد اتفاقات اخیر انتقال گورخر آفریقایی از سوی مسئولان باغ وحش صفادشت اطلاع داد و گفت: از مسئولان این باغ وحش به دلیل جریحه دار شدن اذهان عمومی و تلف شدن یک رأس گورخر منتقل شده از کشور هلند شکایت شده است.

شکایت سازمان محیط زیست از مسئولان باغ وحش صفادشت

جهت دریافت خدمات طراحی محوطه باغ و ویلا ایرانی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

به گزارش مهر، وی با تاکید بر اینکه این مجموعه بنابر مجوز های صادر شده به عنوان مرکز نگه داری از حیات وحش شناخته می گردد نه باغ وحش، گفت: طی سال های اخیر این مرکز توسعه داده شده، اما به دلیل نزدیکی به یک مرکز آموزشی و ضوابط جدید سازمان محیط زیست مبنی بر عدم اعطای مجوز باغ وحش امکان دریافت این مجوز را ندارد.

رئیس اداره نظارت بر امور حیات وحش محیط زیست استان تهران از بازدید دو روز گذشته اش از این مرکز خبر دادده و اظهار داشت: دو گورخر ماده دیگر در شرایط مناسبی قرار دارند.

کرمی با بیان اینکه این مرکز به دلیل تخلفات سال گذشته و تلف شدن شامپانزه اخطاریه گرفته بود، گفت: دامپزشکی هنوز به طور رسمی دلیل تلف شدن این گورخر نر را اعلام نکرده است و اگر خطا و قصوری در جریان نقل و انتقال از سوی صفادشت معین گردد برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

منبع: فرارو
انتشار: 30 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 30 اردیبهشت 1400 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 1586

به "شکایت سازمان محیط زیست از مسئولان باغ وحش صفادشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکایت سازمان محیط زیست از مسئولان باغ وحش صفادشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید