فال روزانه شنبه 25 شهریور 1396

به گزارش مجله گوگل ایرانی، فال روزانه شنبه 25 شهریور 1396، فال امروز، فال روز تولد، فال متولدین مهر، فال متولدین آبان، فال متولدین آذر، فال متولدین دی، فال متولدین بهمن

فال روزانه شنبه 25 شهریور 1396

موقعیت خورشید و ماه

  • خورشید در موقعیت برج سنبله (Virgo)
  • ماه در موقعیت برج سرطان (Cancer)

فال روزانه شنبه 25 شهریور 1396

فروردین

سعی کنید در چنین روزی وقت تان را بیشتر به تنهایی خود اختصاص دهید و در خصوص راهی که تمایل دارید در پیش بگیرید، خوب بیاندیشید. وقتتان را صرف افرادی که به شما اهمیت نمی دهند، نکنید. اتفاقاتی که اخیراً برای شما پیش آمده، تأثیر زیادی بر روحیه تان گذاشته است. اگر واقعا می خواهید از این مخمصه خلاص شوید، حال بهترین فرصت برای رهایی است. زندگی پر از تغییرات است و شما به زودی متوجه می شوید مسائلی که برایتان بوجود آمده نه تنها بر تجربه تان افزوده است بلکه راستا روشن تری را برایتان باز خواهد نمود .

اردیبهشت

امروز احساس خوبی را تجربه می کنید بنابراین آن را به سادگی از دست ندهید. بهتر است با شریک زندگی خود قرار دیداری بگذارید و فعالیتی را که هر دوی شما به آن علاقه دارید، انجام دهید. انرژی درونی شما آنقدر زیاد است که می توانید از آن برای یاری به دیگران نیز بهره ببرید. شاید یک گوش شنوا یا شانه ای آرام بتواند به بهبود حال دیگران یاری کند. امروز افراد مانند یک آهنربا به شما جذب می شوند. اگر به دنبال فرصتی برای دیدار با فردی بوده اید، امروز روز مناسبی است. شما آنقدر در آتش عشق غرق می شوید که گذر زمان را احساس نخواهید کرد .

خرداد

گویا هر چه سعی می کنید مسائل را برای دیگران بیشتر شرح دهید، نتیجه عکس می دهد و دیگران آن ها را زیاد جدی نمی گیرند و ساده از کنارشان می گذرند. سعی کنید از شرح بیش از حد و جزییات غیر ضروری بپرهیزید و اصل مطلب را بیان کنید. اگر تصویری که به دیگران ارائه می دهید، روشن و واضح باشد هیچ سوتفاهمی پیش نخواهد آمد. اتفاق های زندگی کاملاً بستگی به خودتان دارد. شما می توانید از مسائل درس بگیرید یا در آنها غرق شوید. همه چیز در دست های شماست پس سرتان را از شانه دیگری بردارید و با اعتماد به نفس کافی خود برای زندگی تان تصمیم بگیرید .

تیر

شما با یاری افراد دور و برتان احساس شادی و آزادی بسیاری خواهید کرد. با افرادی که اهداف و آرزوهای مشابهی با شما دارند بیشتر در ارتباط باشید. هر چه خلاقیت و اطلاعات تان بیشتر باشید، پیروز تر خواهید شد. شاید در رابطه عاطفی خود دچار مشکل شوید، اما به جای منفی بافی با دیدی مثبت به مسائل نگاه کنید. پنهان کردن مسائل، راه مناسبی نیست. بنابراین با عشق تان قرار دیداری بگذارید و در خصوص مسائل تان بیشتر و البته منطقی تر مصاحبه کنید. با این کار به زودی هر دوی شما احساس خوبی خواهید کرد .

مرداد

امروز به شدت مراقب حرف هایی که در جمع درباره دیگران می زنید، باشید. اگر اعتماد به نفس کافی داشته باشید هیچگاه شیوه زندگی دیگران را مورد قضاوت قرار نخواهید داد و آنها را متهم نخواهید کرد. به زودی خواهید فهمید که در ارتباط با دیگران است که چیزهای زیادی می آموزید و کاسه صبر خود را عظیم تر می سازید. شاید بفهمید که شریک زندگی تان با شما رو راست نیست اما به جای عصبانیت بهتر است با نرمی دلیل آن را بپرسید. کنترل احساسات مهم ترین کاری است که در این شرایط باید انجام دهید .

شهریور

شور زندگی و اشتیاق در شما موج می زند، آن را با اطرافیانتان نیز تقسیم کنید. شما صندلی خود را در مسائل احساسی پیدا نموده اید و نسبت به شرایط و اطراف خود آگاهی کامل دارید. توانایی شما آنقدر زیاد است که به هر چه بخواهید می توانید دست یابید اما این را بدانید که قدرت شما ناشی از ارتباطات تان با دیگران است. شاید گاهی باید لازم باشد برای نزدیکی به عشقتان از او دور شوید. نگران نباشید پس از مصاحبه با هم به این نتیجه می رسید که هنوز امیدی برای رسیدن به آرزوهایتان وجود دارد. همدیگر را ببخشید و همه چیز را از نو شروع کنید .

مهر

شما در اوج خود به سر می برید و درباره اتفاق هایی که قرار است در آینده ای نزدیک در زندگی شما بیافتد، هیجان زده هستید. دوست دارید به پله های بالاتری قدم بگذارید تا وسعت دیدتان نسبت به اطراف وسیع تر شود. در واقع اعتقاد دارید که هر جایی از شرایط کنونی شما بهتر است. نگران نباشید و با اعتماد به نفس کامل به جلو پیش روید زیرا آینده ای روشن در انتظارتان است. در خصوص مسائل عاطفی بر سر دو راهی قرار گرفته اید. فردی که به آن علاقه دارید از شما دوری می نماید. بهتر است با مصاحبه بهترین راه را انتخاب کنید .

آبان

اگر امروز با مسائل عاطفی برخورد کردید، بگذارید قلبتان تصمیم نهایی را بگیرد. احساسات شما در این ماه به اوج خود می رسد و روزهای خوبی را تجربه خواهید کرد بنابراین با مسائل کوچک خودتان را نبازید. امروز متوجه می شوید که تمام اتفاق هایی که در رابطه عشقی شما بوجود آمده نه تقصیر شریک زندگی تان بلکه تقصیر شرایط اطراف بوده است. مدتی است بر اثر فشارهای زندگی کم صبر شده اید اما یادتان باشد که آب رفته به جوی، باز نمی شود. پس کمی مرز تحمل تان را گسترش دهید و به دیگران اجازه دهید تا خودشان را با حرف هایشان تخلیه نمایند. آنگاه است که می توانید در خصوص آنها تصمیم درست را بگیرید. در غیر این صورت ممکن است از دست شان دهید .

آذر

امروز قلبتان را باز بگذارید و در ارتباطات تان سخت گیر نباشید. بیشتر افراد از به اشتراک گذاشتن احساسات خود با دیگران در هراسند اما شما فکر نکنید که باید آن ها را مانند یک راز در دل خود نگه دارید بلکه درست برعکس، در بیان آن ها آزادانه عمل کنید. تغییراتی در زندگی شما رخ می دهد و به این نتیجه می رسید که هنوز به فردی که قبلاً در زندگی شما بوده، تمایل دارید. اگر عاقلانه و با احتیاط عمل کنید، می توانید او را برای بار دیگر به خود جذب کنید .

دی

حضور شما تأثیر زیادی بر دیگران، به خصوص دوستان تان، خواهد گذاشت، آن را نادیده نگیرید و برای به دست آوردن دل آنهایی که دوست شان دارید، کوشش کنید. افراد برای حرف های شما ارزش زیادی قائل اند بنابراین قبل از بیان کلمات خود، آن ها را خوب بسنجید و طبق آنها عمل کنید. به زودی در محیط کار مورد تشویق دیگران قرار می گیرید. اگر می خواهید که همین فرایند را ادامه دهید و به درجات بالاتر صعود کنید، خلاق، سخت کوش و اجتماعی باشید. مطمئنا از آنچه فکرش را بکنید زودتر به مراد دلتان خواهید رسید .

بهمن

زمانی که صحبت از عشق و عاشقی می شود، شما عصبانی و دلگیر می شوید گویی در شرایط سختی به سر می برید. مشکل اینجاست که چیزی بین رابطه شما با معشوق تان جدایی می اندازد و به جای نزدیکی، مدام از هم دور و دورتر می شوید. به جای غر زدن، فکر حل آن باشید. اگر مجرد هستید و می خواهید برای اولین بار با فردی قرار دیدار بگذارید، قبل از هر کاری خوب در خصوص او تحقیق کنید. شما اطلاعات زیادی درباره شیوه زندگی، دوستان، عادات و شخصیت او به دست می آورید اما افراط نکنید و خیلی وارد جزییات نشوید که به صلاح تان نیست .

اسفند

امروز اعتماد به نفس تان آنقدر افزایش می یابد که قادر به رهایی از هر شرایط دشواری هستید. سعی کنید در خصوص مسائل و مسائلتان خیلی احساسی برخورد نکنید. اگر در چاله ای گیر افتاده اید، منتظر نمانید تا دیگران دست شما را بگیرند، خود نیز برای رهایی تان کوشش کنید. یک ندای درونی شما را وادار به رابطه با فردی خاص می نماید. اگر چه نمی دانید که فردی در زندگی او است یا خیر اما این ریسک را می کنید و به جلو قدم بر می دارید. اگر می خواهید پایانی خوش در انتظارتان باشد، سعی کنید با مصاحبه و به آهستگی نظر او را به خود جلب کنید .

منبع: setare.com
انتشار: 7 بهمن 1399 بروزرسانی: 7 بهمن 1399 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 1365

به "فال روزانه شنبه 25 شهریور 1396" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه شنبه 25 شهریور 1396"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید