قطع همکاری لازلو با تیراندازی ایران در هاله ای از ابهام!

به گزارش مجله گوگل ایرانی، سرمربی مجارستانی تیم ملی تفنگ در حالی از بدقولی های فدراسیون تیراندازی برای دریافت مطالباتش دلخور است که هنوز جدایی خود از ایران را رسما اعلام نکرده و برای راهنمایی تیم ملی شخصا به ایتالیا خواهد رفت.

قطع همکاری لازلو با تیراندازی ایران در هاله ای از ابهام!

به گزارش مجله گوگل ایرانی، رئیس فدراسیون تیراندازی در حالی از ادامه همکاری لازلو سوچک، سرمربی مجارستانی تیم ملی تفنگ به صورت پاره وقت اطلاع داد که ظاهرا این سرمربی تمایلی برای ادامه همکاری با این تیم ندارد.

لازلو که از 7 سال پیش راهنمایی تیم ملی تفنگ ایران را بر عهده گرفت، پس از سرانجام المپیک ریو و اتمام قراردادش با فدراسیون ایران به توافق نهایی نرسید و ادامه همکاری وی با این فدراسیون بعید به نظر می رسد.

لازلو شرط دریافت مطالبات گذشته خود را برای ادامه همکاری با فدراسیون ایران مطرح نموده بود و فدراسیون هم گفت که مطالبات وی که شامل پاداش ها و حقوق معوقه است را در 3 قسط پرداخت می نماید. پس از این موضوع لازلو گفت که اگر با خوش قولی فدراسیون رو به رو شوم در مورد ادامه همکاری به صورت پاره وقت با فدراسیون فکر و تصمیم نهایی خود را اعلام می کنم اما وی در شرایطی که منزل و وسایلش را در تهران تحویل داده است، پاسخی قاطع به فدراسیون نداده است.

این سرمربی مجارستانی طی صحبت هایی با مهدی هاشمی رئیس فدراسیون تیراندازی در ریو نیز همچنان بر ادامه همکاری خود با ایران در صورت دریافت مطالباتش تاکید نموده بود و قصد قطع همکاری با ایران را به یکباره نداشت چرا که معتقد بود باید فرصتی را برای ملی پوشان فراهم کند تا کم کم با مربیان داخلی اخت شوند و مربیان داخلی نیز بتوانند در کنار راهنمایی های وی تیم ملی را اداره نمایند.

این صحبت ها در حالی مطرح شد که فدراسیون تیراندازی ایران بعد المپیک نتوانست پرداختی به لازلو داشته باشد و همین امر موجب دلخوری این سرمربی شده است.

ابراهیم اینانلو، مربی تیم ملی تفنگ کشورمان در گفت وگو با خبرنگار مجله گوگل ایرانی درخصوص حضور لازلو و عملکرد این سرمربی در 7 سال گذشته گفت: به عنوان یک مربی ایرانی تمایلی نداشتم که لازلو از تیم ملی جا گردد. در حال حاضر بهترین شرایط فراهم بود تا وی به صورت پاره وقت و با یک پنجم حقوق گذشته خود در کنار تیم ملی باشد. لازلو تمایل داشت که مربیان داخلی روی پای خود بایستند و در کنار آن هم ملی پوشان کم کم به تمرینات مربیان ایرانی عادت نمایند. در عین حال خودش از راه دور برنامه ریزی تمرینات را برعهده داشته باشد.

وی در ادامه اضافه کرد: در حال حاضر 2 ماه دیگر میزبان مسابقات آسیایی هستیم و مسابقات دنیای، بازی های آسیایی 2018 و رقابت های مهمی را در دنیا پیش رو داریم. خود فدراسیون هم به صورت مکتوب گفت که قبل از حضور لازلو تنها 3 مدال برنز داشتیم اما با حضور این سرمربی تعداد مدال های ایران به بالای 200 مدال در مسابقات دنیای، آسیایی و فینال فینالیست ها رسیده است بعلاوه شاهد رشد رنکینگ تیراندازان ایرانی در دنیا بوده ایم. لازلو با تمام سختی ها و محدودیت امکانات تیم را به خوبی راهنمایی کرد و عملکرد وی کاملا تعیین است.

مربی تیم ملی تیراندازی کشورمان در پاسخ به این سوال که چه کسی راهنمایی تیم ملی را برای حضور در فینال فینالیست های دنیا بر عهده خواهد داشت، گفت: در حال حاضر تیراندازان زیر نظر من و ضیایی تمرین می نمایند و منتظریم تا با نواب نوری، نایب رئیس فدراسیون جلسه ای را برگزار کنیم و در مورد سرمربی تصمیم گیری گردد. برای مسابقات فینال فینالیست های دنیا لازلو شخصا به ایتالیا خواهد آمد و در کنار ملی پوشان خواهد بود.

منبع: تسنیم
انتشار: 22 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 707

به "قطع همکاری لازلو با تیراندازی ایران در هاله ای از ابهام!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قطع همکاری لازلو با تیراندازی ایران در هاله ای از ابهام!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید