مدیر اسبق سیا: ترامپ را به زباله دان تاریخ می سپارم!

به گزارش مجله گوگل ایرانی، رئیس اسبق سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) وعده داد که دست از نقدها شدیدش از دونالد ترامپ برداشته و رئیس جمهور آمریکا را نادیده بگیرد و دیگر در توئیتر نیز به او ارجاع ندهد.

مدیر اسبق سیا: ترامپ را به زباله دان تاریخ می سپارم!

به نقل از دیلی میل، جان برنان، رئیس اسبق سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) در رشته پستهایی در توئیترش نوشت: من اکنون برنامه دارم تا ترامپ را نادیده بگیرم. من سرنوشت او را به نظامی قضایی سپرده و رسوایی او را به تاریخ و میراثش را به زباله دان می سپارم.

این مدیر اسبق سازمان سیا در این پستهایش گفت: در حالی که من دیگر در فضای توئیتر به دونالد ترامپ ارجاع نخواهم داد، تردیدی نیز در محکوم کردن مقامهای دولتی از هر خط مشی سیاسی که معتقد به خیانتشان به مردم آمریکا یا دست داشتنشان در فعالیتهای مفسدانه، غیراصولی یا غیراخلاقی باشم نخواهم داشت.

او افزود: من قول می دهم.

برنان که در زمان دولت باراک اوباما خدمت نموده و در همان روز شروع ریاست جمهوری دونالد ترامپ در سال 2017 پستش را ترک کرد، یکی از صریح ترین و شناخته شده ترین منتقدان رئیس جمهور آمریکا بوده است.

او در صحبتهایش در تلویزیون، مقاله ها و توئیتر ابایی از صحبت کردن علیه ترامپ نداشته است.

او در ادامه این پستهایش در توئیتر نوشت: برای مدت چهار سال من شدیدا علیه بی صداقتی بزدلانه، پیگیری مفسدانه منافع شخصی و زیر پا گذاشتن اصول دموکراتیکمان از سوی دونالد ترامپ حرف زده ام. بعد از خدمت برای بالغ بر سه دهه در حوزه امنیت ملی، من احساس الزام کردم تا فساد و بی کفایتی ترامپ را محکوم کنم.

او ادامه داد: رک گویی من موجب تلافی جویی و انتقاد از جانب دولت ترامپ و تهدیدهای کسانی که مردم فریبی ترامپ آنها را کور ساخته، شد.

برنان نوشت: با این حال این غیرمعمول است که یک مدیر سابق سازمان سیا انتقاد صریح کند اما وقتی که یک مستبد به ناگهان وارد کاخ سفید شد، سکوت برای من یک گزینه نبود. ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 5 دی 1399 بروزرسانی: 5 دی 1399 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 1308

به "مدیر اسبق سیا: ترامپ را به زباله دان تاریخ می سپارم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیر اسبق سیا: ترامپ را به زباله دان تاریخ می سپارم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید