معترضان آمریکایی جلسه سخنرانی معاون ترامپ را ترک کردند

به گزارش مجله گوگل ایرانی، گروهی از فارغ التحصیلان و اساتید دانشگاه تیلور در ایالت ایندیانا، در اعتراض به سیاست های دولت ترامپ، جلسه سخنرانی معاون وی را ترک کردند.

معترضان آمریکایی جلسه سخنرانی معاون ترامپ را ترک کردند

به گزارش گروه بین الملل مجله گوگل ایرانی، گروهی از فارغ التحصیلان به همراه برخی از اساتید دانشگاه دانشگاه تیلور در ایالت ایندیانا، در اقدامی اعتراضی جلسه سخنرانی مایک پنس معاون دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا را ترک کردند.

هفته نامه آمریکایی نیوزویک گزارش کرد، مایک پنس روز گذشته (شنبه) در مراسم فارغ التحصیلی دانشجویان در دانشگاه تیلور ایالت ایندیانا که زادگاه وی به حساب می آید، سخنرانی می کرد.

طبق این گزارش، دانشجویان دانشگاه تیلور و برخی از اهالی حومه آپلند ایالت ایندیانا به صورت آنلاین یک طوماری را برای جلوگیری از سخنرانی پنس به امضا درآوردند و تأکید داشتند که سخنرانی پنس احتمالاً بعنوان تأیید سیاست های ترامپ تلقی خواهد شد.

نیوزویک گزارش کرد، آندسته از دانشجویان و کادر دانشگاه که در مراسم سخنرانی پنس حضور داشتند نیز نوشته هایی را به دست گرفته بودند که بر روی آن نوشته شده بود: من نیز تیلور هستم که اشاره به این مطلب دارد که در دانشگاه تیلور نیز تعداد زیادی عقاید مختلف وجود دارد که با عقاید دولت ترامپ در تضاد است.

حدود 10 هزار نفر، طومار اینترنتی قرار داده شده بر روی سایت change.org را برای جلوگیری از سخنرانی پنس، به امضا درآوردند و 500 نفر از دانشجویان فارغ التحصیل نیز جلسه سخنرانی پنس را ترک کردند.

در این طومار اینترنتی نوشته شده بود که دعوت مایک پنس به دانشگاه تیلور و فراهم آوردن فضا برای ابراز عقاید سیاسی وی موجب می شود، فارغ التحصیلان، اساتید و کارکنان دانشگاه و دانشجویان نیز در سیاست های دولت ترامپ-پنس شریک و همدست شوند.

طبق این گزارش، پنس در سخنرانی خود درباره اهمیت آزادی مذاهب صحبت کرد و گفت: به شما وعده می دهم که همیشه برای آزادی مذاهب و حق زندگی، یادگیری و عبادت بر اساس دستورات وجدان شما، ایستادگی کنیم.

سیاست های ترامپ از زمان روی کار آمدن وی موجب ایجاد نارضایتی هایی در مردم آمریکا شده است و از آغاز به کار وی بعنوان رئیس جمهور آمریکا در ژانویه 2017 تاکنون، میزان محبوبیت دولت ترامپ تاحد زیادی کاهش داشته است.

اخیراً طبق نتایج نظرسنجی جامعی که موسسه افکارسنجی ایپوس با همکاری خبرگزاری رویترز انجام داده، محبوبیت ترامپ در سال 2019 به 37 درصد و پایین ترین میزان خود در سال جاری میلادی کاهش پیدا کرد.

م

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 2 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 168

به "معترضان آمریکایی جلسه سخنرانی معاون ترامپ را ترک کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معترضان آمریکایی جلسه سخنرانی معاون ترامپ را ترک کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید