موسوی: جمهوری اسلامی ایران تحولات عراق را با دقت دنبال می کند

به گزارش مجله گوگل ایرانی، سخنگوی وزارت امور خارجه با ابراز تاسف عمیق از وقایع اخیر عراق که منجر به کشته و زخمی شدن ده ها نفر شده گفت: اطمینان داریم دولت و ملت عراق و مرجعیت می توانند بر مسائل فایق آیند.

موسوی: جمهوری اسلامی ایران تحولات عراق را با دقت دنبال می کند

به گزارش گروه سیاسی مجله گوگل ایرانی، سید عباس موسوی، سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در خصوص تحولات جاری در عراق گفت: جمهوری اسلامی ایران از مطالبات و خواسته های مردم عراق که به روشنی در بیانیه ها و اظهارات مرجعیت دینی و همچنین جناب آقای دکتر عادل عبدالمهدی نخست وزیر عراق مورد تأکید قرار گرفته است، حمایت می کند.

سخنگوی وزارت امور خارجه با ابراز تاسف عمیق از وقایع اخیر عراق که منجر به کشته و زخمی شدن ده ها نفر و تخریب اموال عمومی شده و همچنین مصادره مطالبات مردمی و افزایش خشونت افزود: اطمینان داریم دولت و ملت عراق و مرجعیت می توانند بر مسائل فایق آمده و با یکپارچگی به آبادانی عراق مبادرت نمایند.

سخنگوی دستگاه دیپلماسی کشورمان در خاتمه شرح داد: جمهوری اسلامی ایران از زمان تشکیل عراق جدید همواره حامی دولت و ملت عراق بوده و در مقاطع حساس ظرفیت های خود را در اختیار کشور دوست، برادر و همسایه عراق قرار داده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 23 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 484

به "موسوی: جمهوری اسلامی ایران تحولات عراق را با دقت دنبال می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موسوی: جمهوری اسلامی ایران تحولات عراق را با دقت دنبال می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید