هشدار وزیر بهداشت آلمان در باره از هم گسیختگی جامعه به دلیل بحران کرونا

به گزارش مجله گوگل ایرانی، وزیر بهداشت آلمان با توجه به بالا دریافت بحث ها و اعتراضات در جامعه آلمان به محدودیت های ضد کرونای درباره جدایی جامعه آلمان در این شرایط هشدار داد.

هشدار وزیر بهداشت آلمان در باره از هم گسیختگی جامعه به دلیل بحران کرونا

با تور آلمان از دیدنی ترین کشور اروپایی بازدید کنید و از شهرهای برلین، هانوفرو، فرانکفورت و مونیخ دیدن کنید.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از ان تی وی آلمان، این روزها در سراسر آلمان اعتراضاتی علیه محدودیت های ضد کرونایی شکل می گیرد.

ینز اشپاهن، وزیر بهداشت آلمان با اعلام اینکه این گونه بحث ها برای دموکراسی کشو اهمیت دارد در عین حال تاکید نمود که این بحث ها نباید منجر به جدایی جامعه گردد.

وی در این باره هشدار داد که بحران کرونا به جدایی و از هم گسیختگی جامعه آلمان مانند بحث ها درباره سیاست پناهندگان منجر گردد.

وی از مردم خود خواست که مراقب باشند. وزیر بهداشت آلمان اینکه بحث هایی درباره سلامت و حقوق آزادی ایجاد شده است را درست و مهم ارزیابی نموده و در عین حال گفت: همه ما وظیفه داریم اطمینان حاصل کنیم که دوباره چند قطبی که در دوران بحث ها درباره مهاجرت در جامعه ایجاد شد دوباره شکل نگیرد. ما باید مراقب باشیم و اجازه ندهیم که این اتفاق دوباره رخ دهد.

وزیر بهداشت آلمان با تاکید بر اینکه این گونه بحث ها و اعتراضات برای یک دموکراسی ضروری است در عین حال گفت: اما برای معترضان باید این مسئله آشکار گردد که با چه کسانی اعتراض می نمایند. نباید به چپ گراها و راستگراها توجه گردد.

کارل لایترباخ، ازکارشناسان سلامت حزب سوسیال دموکرات اظهار داشته است که بحث ها درباره محدودیت های ضد کرونایی در آلمان در 2 هفته گذشته به شدت تشدید شده است. این شرایط به این دلیل است که جنبش های افراط گرایی ساخته شده و به میدان آمده اند که از یک طرف به اقدامات مشروع و قانونی اعتراض می نمایند و از طرف دیگر تئوری های توطئه و شعارهای نفرت انگیز را اشاعه می دهند.

وزیر بهداشت آلمان همچنین تاکید نمود که تقریبا هر روزه اطلاعات جدیدی درباره کرونا به دست می آید و این عرصه سیاسی را مجبور می نماید ارزیابی های خود را تغییر داده و اقداماتی منطبق با شرایط جدید را در دستور کار قرار دهد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 999

به "هشدار وزیر بهداشت آلمان در باره از هم گسیختگی جامعه به دلیل بحران کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار وزیر بهداشت آلمان در باره از هم گسیختگی جامعه به دلیل بحران کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید