واعظی: روحانی تا آخر پای قول های خود به مردم ایستاده است

به گزارش مجله گوگل ایرانی، رئیس دفتر رئیس جمهور، حضور پرشور مردم در استقبال از رئیس جمهور در سفرهای استانی را موجب خنثی شدن بسیاری از توطئه ها و یاوه گویی های برخی قدرتمندان علیه ملت و کشور ایران دانست و گفت: هیچ قدرتی نمی تواند به دولت، حکومت و نظامی که از حمایت مردم برخوردار است، آسیبی برساند.

واعظی: روحانی تا آخر پای قول های خود به مردم ایستاده است

به گزارش مجله گوگل ایرانی، محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور عصر دوشنبه در جلسه ای با فعالان سیاسی و تشکل های مردم نهاد استان سمنان، اظهار کرد: در استان سمنان و شهرستان شاهرود که میزبان رئیس جمهور و کاروان تدبیر و امید خواهد بود نیز همه باید با همفکری و وحدت دست به دست هم بدهیم تا حضور مردم در کنار مسئولان، پیغام قوی منطقه ای و بین المللی در راستای تثبیت و اقتدار نظام به ارمغان داشته باشد.

وی با بیان اینکه رقابت های انتخاباتی در دوران انتخابات باید پس از خاتمه انتخابات به اتمام برسد و همه در راستای توسعه و آبادانی کشور کوشش نمایند، اعلام نمود: دولت به آحاد مردم، گروه ها و جریان های فکری تعلق داشته و ما باید صدای همگان را بشنویم، اما در مدیریت های اصلی باید کسانی را برگزینیم که مشی و نگرش دولت که نظر اکثریت مردم است را قبول داشته و در راستای اهداف آن کوشش نمایند.

رئیس دفتر رئیس جمهور ادامه داد: باید مدیران و مسئولان کشور براساس شایستگی ها و توانمندی ها انتخاب شوند و نباید به کارگزاران نظام و دلسوزانی که آمادگی دارند تجربیات و توانمندی های خود را برای پیشرفت کشور به میدان بیاورند، برچسب های گوناگون زده گردد.

واعظی با اشاره به وعده های رئیس جمهور به مردم در دوران انتخابات، اظهار کرد: دکتر روحانی همواره نسبت به برطرف مسائل معیشتی مردم تأکید داشته و هرگز از وعده های خود به مردم عقب نشینی ننموده و تا آخر پای قول های خود به مردم ایستاده است.

وی تأکید کرد: همه مسئولان و اعضای دولت متعلق به ملت ایران هستند و به خدمت خود به این ملت افتخار می نمایند.

رئیس دفتر رئیس جمهور با اشاره به اینکه اختلافات سیاسی هرگز نباید در خدمت رسانی به مردم خللی ایجاد کند، گفت: دولت تدبیر و امید در خدمت رسانی به مردم هیچ خط و مرزی را نمی شناسد و معتقدیم همه کسانی که در سراسر کشور به گونه ای اعضای دولت به شمار می روند باید به وظیفه خود در راستای خدمت به مردم عمل نموده و در این مسیر کوشش نمایند.

واعظی با اشاره به شرایط کشور پیش از شروع فعالیت دولت تدبیر و امید، اضافه نمود: کشور پیش از دولت یازدهم با رشد منفی و تورم بالا روبرو بود و دولت یازدهم کوشش خوبی در مهار تورم و افزایش رشد، به انجام رساند و توانست بیش از دو سال تورم را کنترل کند. اکنون نیز سیاست و رویکرد دولت در زمینه مسائل اقتصادی تغییر ننموده است و ما باید کوشش کنیم تا از فرصت ها و ظرفیت های کشور به خوبی استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه دولت همواره از نقد دلسوزانه استقبال نموده و حاضر به شنیدن نقد است، گفت: متأسفانه در برخی موارد انتقاد از دولت جای خود را به تخریب و توهین می دهد.

رئیس دفتر رئیس جمهور اضافه نمود: دولت نسبت به مسائل و مسایل استان سمنان به خوبی مطلع است و نسبت به برطرف این مسائل اهتمام و جدیت دارد.

پیش از سخنان واعظی چند نفر از فعالان سیاسی و نمایندگان تشکل های مردم نهاد استان سمنان به بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات خود پیرامون مسائل مختلف سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی این استان پرداختند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 70

به "واعظی: روحانی تا آخر پای قول های خود به مردم ایستاده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واعظی: روحانی تا آخر پای قول های خود به مردم ایستاده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید