واکنش دورتموند به ازسرگیری بوندسلیگا

به گزارش مجله گوگل ایرانی، رییس باشگاه بوروسیا دورتموند به چراغ سبز دولت برای از سرگیری رقابت های بوندسلیگا واکنش نشان داد.

واکنش دورتموند به ازسرگیری بوندسلیگا

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از کیکر، آنگلا مرکل، صدر اعظم آلمان در جلسه ای که روز گذشته با کابینه خود داشت با از سرگیری رقابت های بوندسلیگا در اواخر ماه می جاری موافقت کرد.

هانس یواخیم واتسکه، رییس اجرایی باشگاه بوروسیا دورتموند در واکنش به این تصمیم گفت: ما از این اقدام شاد شدیم و استقبال خواهیم کرد اما از برگزاری بازی ها بدون تماشاگر ناراحت هستیم و حس خوبی نداریم.

او ادامه دارد: بازی کردن برابر سکوهای خالی چالش جدیدی برای ما است. باشگاه بوروسیا دورتموند بیش ترین قدرت و توان خود را از طرفداران و سکوهای خود می گیرد و بازی کردن در چنین شرایطی سخت است. از نظر مالی شرایط به گونه ای است که باید فوتبال از سرگرفته گردد با این حال باید شرایط برگزاری بازی ها هم مهیا گردد.

رییس اجرایی باشگاه بوروسیا دورتموند در پایان گفت: ما به عنوان باشگاه دورتموند می دانیم که مسوولیت بزرگی داریم. نهایت کوشش خود را به کار می گیریم تا شرایط لازم را برای برگزاری بازی در چنین وضعیتی مهیا کنیم هر چند که تضمینی نمی توان داد. نهایت کوشش خود را به کار می گیریم تا هیچ بازیکنی به خاطر فوتبال به کرونا مبتلا نگردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 14 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 987

به "واکنش دورتموند به ازسرگیری بوندسلیگا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش دورتموند به ازسرگیری بوندسلیگا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید