وزیر آموزش و پرورش: هنوز مصوبه ای برای عادی سازی مدارس نداریم

به گزارش مجله گوگل ایرانی، وزیر آموزش و پرورش گفت: هنوز مصوبه ای برای یکسان و عادی سازی مدارس در سال تحصیلی آینده نداریم.

وزیر آموزش و پرورش: هنوز مصوبه ای برای عادی سازی مدارس نداریم

به گزارش مجله گوگل ایرانی، محسن حاجی میرزایی در حاشیه نشست هم اندیشی فرهنگیان مازندران در پاسخ به اینکه آیا از سال تحصیلی آینده مدارس یکسان سازی و عادی سازی خواهند شد گفت: هنوز مصوبه ای در این زمینه نداریم.

وی درباره حذف و ممنوعیت تبلیغات تجاری در فضای مدارس، انجام تبلیغات را غیرقانونی دانست و گفت: طبق مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی هیچ تبلیغات تجاری نباید در فضای مدارس انجام شود.

حاجی میرزایی انجام تبلیغات تجاری در مدارس را یک اشتباه در گذشته بیان کرد و گفت: یک اشتباهی در گذشته انجام داده بودند و ما این کار را در مدارس لغو کردیم.

وی درباره یکسان و عادی سازی مدارس در سال تحصیلی آینده نیز گفت: هنوز مصوبه ای در این زمینه نداریم.

به گزارش دانشجو، مجلس شورای اسلامی در تاریخ 21 مهر 1398 قانونی به شرح زیر تصویب کرد: دولت (وزارت آموزش وپرورش مکلف است حداکثر تا انتها سال تحصیلی 99 98 تمام واحدهای آموزشی تحت مدیریت را منحصراً به دو صورت دولتی و غیردولتی اداره کند، به گونه ای که به جز مدارس استثنایی، مدارس دولتی متنوع در کشور نباشد و ملاک ثبت نام در مدارس دولتی متناسب با فاصله محل سکونت با مدرسه باشد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 8 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 517

به "وزیر آموزش و پرورش: هنوز مصوبه ای برای عادی سازی مدارس نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر آموزش و پرورش: هنوز مصوبه ای برای عادی سازی مدارس نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید