10 اسفند مهلت دانشگاه ها برای دریافت مبالغ وام های دانشجویی به سرانجام می رسد ، واریز وام های درخواست شده تا سرانجام اسفندماه

به گزارش مجله گوگل ایرانی، بر اساس اعلام صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم مهلت دانشگاه ها برای ارسال لیست های دانشجویان به سامانه این صندوق جهت دریافت وام های دانشجویی تا 10 اسفند ماه است.

10 اسفند مهلت دانشگاه ها برای دریافت مبالغ وام های دانشجویی به سرانجام می رسد ، واریز وام های درخواست شده تا سرانجام اسفندماه

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل در کالج هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی مدارو، کالج ها و دانشگاه های کانادا انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگار دانشگاه مجله گوگل ایرانی، بر اساس اعلام صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم مهلت دانشگاه ها برای ارسال لیست های دانشجویان به سامانه این صندوق جهت دریافت وام های دانشجویی تا 10 اسفند ماه است.

بر اساس این گزارش، دانشگاه هایی که تا 10 اسفند لیست درخواست دانشجویان را ارسال نمایند، وام های درخواست شده تا خاتمه اسفند به حساب دانشجویان واریز می گردد.

گفتنی است، پرداخت این وام ها ویژه دانشجویان غیرشاغل و غیر بورسیه است که تا خاتمه اسفند ماه واریز می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 18 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 783

به "10 اسفند مهلت دانشگاه ها برای دریافت مبالغ وام های دانشجویی به سرانجام می رسد ، واریز وام های درخواست شده تا سرانجام اسفندماه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "10 اسفند مهلت دانشگاه ها برای دریافت مبالغ وام های دانشجویی به سرانجام می رسد ، واریز وام های درخواست شده تا سرانجام اسفندماه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید