انتشار جملاتی تازه و دردناک هنگام قتل جورج فلوید

به گزارش مجله گوگل ایرانی، ایسنا نوشت:آخرین آنالیز ها از صدا و تصاویر جدیدی که از لحظه بازداشت جورج فلوید به دادگاه ارائه شده، نشان می دهد که او 20 بار تکرار نموده که نمی تواند نفس بکشد و از درک شووین، افسر پلیس، خواسته تا به خاطر مادر و فرزندانش پایش را از روی گردنش بردارد.

انتشار جملاتی تازه و دردناک هنگام قتل جورج فلوید

به گزارش یورونیوز، جمله جدیدی هم که در این ویدئوها شنیده می گردد جالب توجه است: آن ها (نیروهای پلیس) من را خواهند کشت.

جورج فلوید، سیاه پوست آمریکایی روز 25 ماه مه پس از آنکه نزدیک به 9 دقیقه زانوهای افسر پلیس روی گردنش بود در 46 سالگی جان باخت. مرگ او آغازگر یکی از کم سابقه ترین اعتراضات ضدنژادپرستی سال های اخیر در ایالات متحده بود.

در ویدئوی جدیدی که توسط دادگاه منتشر شده است بارها جمله نمی توانم نفس بکشم شنیده می گردد، جملات تکراری که می تواند اتهامات افسران پلیس همراه با عامل قتل را بیشتر کند.

در یکی از ویدئوها به وضوح صدای جورج فلوید در اولین ثانیه های بازداشت شنیده می گردد که می گوید: مشکل تنگناهراسی دارم و خواهش می کنم، التماس می کنم، نمی توانم در خودروی پلیس بنشینم.

فلوید 46 ساله بر این باور بود که احتمالا به دلیل مشکل تنگناهراسی امکان دارد در خودروی پلیس جان خود را از دست بدهد. همچنین جمله دردناک دیگری که به تازگی منتشر شده است نیز شنیده می گردد: به مادرم بگویید که عاشقش هستم، به فرزندانم بگویید که دوستشان دارم. من می میرم چون نمی توانم نفس بکشم. در این ویدئوها می شنویم که افسر پلیس به فلوید می گوید: وقتی می گویی نمی توانی نفس بکشی دهنت را ببند، حرف زدن انرژی زیادی از تو می برد.

توماس لین، یکی از چهار پلیس حاضر در لحظه بازداشت تمام ویدئوهای جدید را در اختیار دادگاه قرار داده است. وی انتظار دارد تا با این کار از اتهامات خود بکاهد.

دو پلیس دیگر الکساندر کوئنگ و تو تائو به دلیل اتهام همدستی و انفعال در جریان قتل جورج فلوید محاکمه خواهند شد. کارشناسان قضایی در ایالات متحده می گویند که دست کم 40 سال زندان در انتظار 4 پلیسی است که در این قتل شرکت داشته اند.

علت دستگیری جورج فلوید استفاده از یک اسکناس 20 دلاری تقلبی بود.

311311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 17 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 1083

به "انتشار جملاتی تازه و دردناک هنگام قتل جورج فلوید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتشار جملاتی تازه و دردناک هنگام قتل جورج فلوید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید