اخبار و رویدادها

مدیرعامل تراکتور فکری به حال خود و تیمش کند

به گزارش خبرنگاران، احمد زنده روح زننده یکی از گل های ماشین سازی تبریز عصر امروز دوشنبه بعداز انتها بازی ماشین سازی با تراکتور در تبریز گفت: این نتیجه پیغام ما به مدیرعامل تراکتور است.

5 بهمن 1398

اسکان اضطراری 20 نفر در برف و کولاک

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر اصفهان از اسکان اضطراری 20 نفر در برف و کولاک اطلاع داد و گفت: بیشتر حوادثی که از آدینه پانزدهم آذر تاکنون به دلیل بارش برف و باران در استان رخ داده، در محور غربی استان و شهرستان فریدون شهر بوده است.

4 بهمن 1398

رییس فدراسیون غواصی و نجات غریق: به جایی بدهکار نیستیم

رییس فدراسیون غواصی و نجات غریق گفت: با وجود این که از یک میلیارد بودجه پیش بینی شده در امسال تنها 50 درصد بودجه خود را دریافت کردیم، اما خوشبختانه به جایی بدهکار نیستیم.

4 بهمن 1398

آموزش گلابتون دوزی به مددجویان بهزیستی بستک

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بستک از برگزاری دوره تکمیلی آموزش گلابتون دوزی ویژه مددجویان بهزیستی این شهرستان اطلاع داد.

4 بهمن 1398

20 هزار هکتار اراضی بیابانی در اشتهارد درختکاری می شود

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیز داری استان البرز گفت: هم زمان با آغاز طرح ملی درختکاری در سراسر کشور، 20 هزار هکتار اراضی بیابانی اشتهارد درخت کاری می شود.

4 بهمن 1398

وزنه برداران تیم ملی از فردا در تهران اردو می زنند

به گزارش خبرنگاران، مرحله جدید اردوی تیم ملی وزنه برداری کشورمان برای حضور در رقابت های قطرکاپ از فردا دوشنبه با حضور 8 وزنه بردار در سالن تمرینی کمپ تیمهای ملی شروع می گردد. طبق برنامه کادر فنی تیم ملی این مرحله از تمرینات تا روز 27 آذرماه پیگیری خواهد...

3 بهمن 1398

فاز سوم ثبت نام مسکن ملی ، شروع نام نویسی در 5 استان و 60 شهر

ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن وارد فاز سوم خود شد و در این مرحله قرار است پنج استانِ همدان، یزد، چهارمحال و بختیاری، خوزستان و کرمانشاه نام نویسی متقاضیان را بر اساس شرایط اعلام شده انجام دهند.

3 بهمن 1398

ناظم الشریعه: راستا سختی تا فینال داریم، نگران لیگ هستم

سرمربی تیم ملی فوتسال می گوید از گروه ایران در جام ملت های آسیا راضی است اما تیمش در مرحله حذفی کار سختی خواهد داشت.

3 بهمن 1398

پاتوژن ها با دست کاری سطح نانوذرات کنترل می شوند

دستکاری نانوذرات و به دام اندازی پاتوژن ها، ابزار مناسبی برای شناسایی پاتوژن های خطرناک و کاهش عفونت های بیمارستانی است.

2 بهمن 1398

ورمیلیو به پیکان پیوست

کاپیتان پیشین تیم ملی والیبال ایتالیا همچنان در لیگ برتر ایران به بازی خود ادامه می دهد.

2 بهمن 1398

جوان ناشنوای ایرانی برای استرداد به کشور، در اختیار سرکنسولگری ایران در هرات نهاده شد

جوان ناشنوای ایرانی که به دلیل نداشتن مدارک هویتی و اختلال حواس، وارد مرز افغانستان شده بود، جهت استرداد به ایران در اختیار سرکنسولگری کشورمان در هرات نهاده شد.

1 بهمن 1398

مجلس انگلیس انتها طرح برگزیت را تصویب کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از ان. بی.سی، مجلس انگلیس روز آدینه با اکثریت آرا از طرح مورد نظر بوریس جانسون، نخست وزیر این کشور برای خروج از اتحادیه اروپا حمایت کرد.

1 بهمن 1398

کدام نهاد درباره استیضاح ترامپ تصمیم می گیرد؟

همشهری آنلاین نوشت: کمیته قضایی مجلس نمایندگان آمریکا روز چهارشنبه 13 آذر دو ماه پس از آغاز تحقیقات درباره استیضاح دونالد ترامپ شنیدن شهادت ها در این باره را آغاز می نماید.

1 بهمن 1398

راه اندازی تشکل حرفه ای راهنمایان گردشگری در لرستان

خبرنگاران/لرستان مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان از راه اندازی تشکل حرفه ای راهنمایان گردشگری استان در آینده نزدیک اطلاع داد.

30 دی 1398

نمایشگاه زیورآلات و ظروف ملیله هنرمند زنجانی در وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی

نمایشگاه انواع زیورآلات و ظروف ملیله رباب محمدی هنرمند صنایع دستی زنجان در ساختمان شماره یک وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی برپا شده است.

30 دی 1398

کوشش اروپایی ها برای تعمیر ربات مریخ نورد

مهندسان آژانس فضایی اروپا به شدت در کوشش هستند تا مسائل یک ربات مریخ نورد را که قرار است سال آینده راهی این سیاره گردد، رفع نمایند.

30 دی 1398

تلویزیون عمان: حال سلطان قابوس خوب است

تلویزیون عمان از شرایط جسمانی پایدار پادشاه این کشور اطلاع داد و تاکید نمود او فرایند درمانی خود را دنبال می نماید.

30 دی 1398

دانشیار علوم پزشکی کرمانشاه، عضو کمیسیون قانونی ساخت و ورود دارو وزارت بهداشت شد

دانشیار دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، طی حکمی از سوی وزیر بهداشت به عنوان عضو کمیسیون قانونی ساخت و ورود دارو وزارت بهداشت منصوب شد.

30 دی 1398

آمریکا به دنبال تشدید تحریم های علیه هواوی است

طبق گزارش منتشر شده در وال استریت ژورنال و به دنبال کالبدشکافی هواوی میت 30 مشخص شده که در این گجت از هیچگونه قطعه سخت افزاری آمریکایی استفاده نشده است. به دلیل اعمال تحریم های آمریکا علیه هواوی، این کمپانی چینی نمی تواند با شرکت های آمریکایی همکاری داشته...

29 دی 1398

کودک کار آزار دیده شناسایی شد

دادستان عمومی شهرستان فردیس از پیدا شدن کودک آسیب دیده مربوط به کلیپ کودک آزاری اطلاع داد.

29 دی 1398
تعداد: (520)