اخبار و رویدادها

ساخت کیت های آزمایشگاهی و ماسک های نانو با همکاری معاونت علمی و فناوری

اخیراً کشور با بیماری کرونا دست و پنجه نرم می کند و مردم نیاز دارند تا از ماسک و مواد ضدعفونی کننده استفاده کنند و در این راستا معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در تامین کیت های آزمایشگاهی و ماسک های نانو قدم های خوبی برداشته است. ...

22 فروردین 1399

حفظ برجام مسئولیت جمعی همه ماست

معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در آستانه برگزاری نشست کمیسیون مشترک برجام تاکید نمود که حفظ برجام مسئولیت مشترک همه طرفها است.

22 فروردین 1399

سیر نزولی سهام شرکت های بزرگ فناوری در سایه ویروس کرونا ، اپل، فیس بوک، آمازون، مایکروسافت و گوگل 238 میلیارد دلار از دست دادند

ویروس کرونا سهام شرکت های سرشناس حوزه فناوری را قربانی کرده است و به عبارتی به شدت تنزل داده است. بر اساس آمارها، سهام شرکت های بزرگ فناوری بیش از 230 میلیارد دلار قربانی داشته است.

22 فروردین 1399

بارش ها تا فردا ادامه دارد، وزش باد شدید در نیمه شرقی کشور

به گفته گودری امروز و فردا بیشتر نقاط کشور بارانی است و در برخی استان ها وزش باد شدید و پدیده گردوخاک پیش بینی می شود.

22 فروردین 1399

خبرنگاران صندوق ضمانت ظرفیت مناسبی برای یاری به واحدهای تولیدی است

ایلام- خبرنگاران- معاون هماهنگی امور مالی استاندار ایلام بر استفاده از ظرفیت صندوق ضمانت صنایع کوچک توسط واحدهای تولیدی تأکید کرد.

22 فروردین 1399

قتل یک شهروند ایرانی توسط پلیس کانادا

سخنگوی وزارت خارجه گفت: متاسفانه آگاه شدیم یک شهروند ایرانی به نام بابک سعیدی ساکن کانادا که بیمار نیز بوده، به ضرب گلوله پلیس کشته شده است.

21 فروردین 1399

نخست وزیر کانادا: نیازی به ارتش برای یاری به مقابله با شیوع کرونا نیست

نخست وزیر کانادا هرگونه استفاده از ارتش و نیروهای نظامی برای مقابله با شیوع ویروس کرونا را رد نموده است.

21 فروردین 1399

پاسخ به ابهام های لغو سفر بدون کسر جریمه

معاون وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با اعلام این که گردشگری و صنایع دستی در رده نخستین گروه های دریافت کننده بسته حمایتی در بحران ویروس کرونا قرار گرفته اند، تاکید نمود: شرایط فورس ماژور همچنان برقرار بوده و کنسلی سفرها بدون کسر جریمه باید...

21 فروردین 1399

شرکت های تولیدی ماسک رایگان بین مردم توزیع می نمایند

خبرنگاران/کردستان سرپرست معاونت امور مالی استاندار کردستان با اشاره به قرارداد سازمان صنعت، معدن و تجارت برای فراوری و توزیع ماسک بین مردم استان، گفت: در قالب این قرارداد شرکت های فراورینماینده، ماسک فراوریی خود را به صورت رایگان بین مردم توزیع می...

21 فروردین 1399

بانک مرکزی کانادا نیز نرخ بهره را افزایش می دهد

بانک ولزفارگو اظهار داشت هرچند در روزهای پیش رو احتمال افزایش نرخ بهره نیست اما کانادا در سال 2019 به تبع آمریکا، نرخ بهره را افزایش خواهد داد.

21 فروردین 1399

ویروس کرونا؛ پیشگیری از کرونا با طب سنتی

یک محقق و پژوهشگر طب سنتی گفت: افراد ضمن رعایت نکات بهداشتی در جهت پیشگیری از ابتلا به کرونا می توانند از طب سنتی کمک بگیرند.

20 فروردین 1399

تکذیب خبر حمله نیروی هوایی روسیه به کاروان نظامی ترکیه در ادلب

یک مقام نظامی روس، انتشار اطلاعاتی مبنی بر اینکه گویا نیروهای هوا-فضای روسیه به کاروان نظامی ترکیه حمله نموده و مانع از ورود آن به منطقه مسکونی البریه در استان ادلب سوریه شده را جعلی خواند.

20 فروردین 1399

تورم مسکن در خانه های کوچک پیشتاز است

خبرنگاران: واحدهای مسکونی کمتر از 40 متر مربع با 51 درصد و واحدهای 40 تا 60 متر مربع با 50 درصد رشد قیمت سالیانه، بالاترین نرخ افزایش قیمت مسکن شهر تهران را به خود اختصاص داده اند.

20 فروردین 1399

کارگران چرخی غیر ایرانی از بازار حذف می شوند

هرساله با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال، تردد در بازار بزرگ تهران به سبب افزایش جمعیت حاضر در آن و تردد چرخ دستی ها سخت و پر مشقت می گردد. معضلی که برای نخستین بار شهرداری منطقه 12 برای رفع کردن آن چاره اندیشی نموده است.

20 فروردین 1399

خبرنگاران اشتغال با رفع مسائل صنعتگران سمنان رونق می گیرد

سمنان- خبرنگاران- سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: رفع مسائل صنعتگران استان برای رونق اشتغال نیازمند نگاه و توجه ویژه است.

20 فروردین 1399

اژدر در اکران از نفس افتاد

رضا سبحانی کارگردان فیلم کمدی اژدر عنوان نمود که مجموع شرایط پیش آمده باعث شد این فیلم در اکران از نفس بیفتد.

19 فروردین 1399

خطوط هوایی بزرگ چین بعضی پروازهای خارجی خود را از سر گرفتند

اطلاعات مرکز هوانوردی نشان می دهد تعداد خدمات خطوط هوایی از چین به کامبوج، فرانسه، آلمان، فیلیپین و تایلند نسبت به هفته گذشته افزایش یافته است.

19 فروردین 1399

خبرنگاران استاندار خراسان شمالی: مشارکت در انتخابات، پیروزی نظام بود

بجنورد - خبرنگاران - استاندار خراسان شمالی با قدردانی از مشارکت مطلوب مردم در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میاندوره پنجمین دوره خبرگان رهبری، این حضور را یک پیروزی ارزشمند برای کلیت نظام جمهوری اسلامی مطرح نمود.

19 فروردین 1399

دانش آموزان دارای علائم کرونا به مدرسه نروند

مدیرکل سلامت، جمعیت خانواده و مدارس وزارت بهداشت گفت: سرویس ها و مدارس باید به خوبی کنترل شوند و اگر دانش آموزان علائمی داشتند باید از رفت وآمد آنها ممانعت گردد.

19 فروردین 1399

13 طرح بهداشتی و درمانی در مازندران افتتاح شد

13 طرح بهداشتی و درمانی مازندران، همزمان با دومین سفر رئیس جمهوری به این استان افتتاح و بهره برداری شده است.

19 فروردین 1399
تعداد: (722)