جلوگیری از خروج بار بدون بارنامه با کنترل دروازه ای محور های مواصلاتی

به گزارش مجله گوگل ایرانی، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه از تشدید کنترل محور های مواصلاتی استان برای جلوگیری از خروج بار بدون بارنامه اطلاع داد.

جلوگیری از خروج بار بدون بارنامه با کنترل دروازه ای محور های مواصلاتی

به گزارش ،فریبرز کرمی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: در امسال به طور جدی درصدد افزایش بارنامه مصرفی، قانونمند شدن شرکت ها و مؤسسات و رانندگان با کنترل و نظارت بیشتر و تحت صحابت بارنامه قرار دریافت همه محصولات استان در اداره حمل و نقل کالا هستیم.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل استان کرمانشاه مهمترین مشکل این بخش را نبود تسهیلات جهت تجهیز شرکت های حمل و نقل کالا به ناوگان ملکی اظهار داشت و گفت: مهمترین راهبرد های توسعه ای این اداره به تغییر رویه از راننده محوری به شرکت محوری، کنترل دروازه ای محور های مواصلاتی با اعزام گشت مشترک پلیس راه و عدم خروج بار بدون بارنامه اشاره نمود.

وی اضافه نمود: همچنین برگزاری کلاس های آموزشی جهت رانندگان و مدیران فنی، تقویت طرح نوبت دهی منظم و الزام آن به شرکت های حمل و نقل کالا، الزام حمل بار به رانندگان حمل و نقل کالا و تقویت شرکت ها جهت تأمین ناوگان ملکی از دیگر راهبرد های توسعه ای اداره حمل و نقل کالا است.

انتهای پیغام/ز

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 8 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 181

به "جلوگیری از خروج بار بدون بارنامه با کنترل دروازه ای محور های مواصلاتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلوگیری از خروج بار بدون بارنامه با کنترل دروازه ای محور های مواصلاتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید