رضوانی: از 8 ماه قبل در تدارک حضور در ازبکستان بودیم، مجوز صادر نشد

به گزارش مجله گوگل ایرانی، رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو درباره عدم اعزامی ملی پوشان رده های سنی به مسابقات قهرمانی آسیا توضیحاتی را ارائه کرد.

رضوانی: از 8 ماه قبل در تدارک حضور در ازبکستان بودیم، مجوز صادر نشد

به گزارش مجله گوگل ایرانی، محسن رضوانی درباره عدم اعزام تیم های شنا، شیرجه و واترپلوی ایران به مسابقات رده های سنی قهرمانی آسیا در ازبکستان گفت: ما از هشت ماه قبل در تدارک اعزام تیم های ایران به این رقابت ها بودیم؛ چرا که هم محک خوبی برای ورزشکاران ایرانی بود و هم شانس بالایی برای کسب مدال های مختلف داشتیم.

وی در ادامه گفت وگو با برنامه ایستگاه ورزش رادیو جوان گفت: تمرینات تیم های اعزامی از سوم فوردین 96 آغاز شد. ما برای اعزام ملی پوشان بلیت های انفرادی گرفتیم که این بلیت ها 10 روز قبل از مسابقات باطل شد و به ما گفتند که باید بلیت ها را به صورت گروهی بگیریم. به هر حال با تلاش هایی که صورت گرفت، جا برای کمتر از نصف نفرات مهیا شد.

رئیس فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو ادامه داد: تنها راهی که داشتیم، این بود که از طریق تاجیکستان و با استقاده از وسایل نقلیه زمینی برویم که این راه نیز با استعلام هایی که از سفیران ایران در کشورهای عبوری گرفتیم، خطرناک معرفی گشت.

رضوانی مطرح نمود: ما نهایتاً توانستیم پرواز چارتر بگیریم که سازمان هواپیمایی کشور، وزارت امور خارجه و وزارت ورزش و جوانان نهایت همکاری را با ما داشتند. ملی پوشان صبح پنجشنبه راهی فرودگاه شدند، اما کشور مقصد اجازه فرود را صادر نکرد. البته این کار تا پنجشنبه شب به طول انجامید، اما یکی از کشورها اجازه عبور هواپیما را نداد که ما هم تا 12 ظهر جمعه منتظر ماندیم و در نهایت نیز این اجازه صادر نشد.

منبع: تسنیم
انتشار: 14 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 761

به "رضوانی: از 8 ماه قبل در تدارک حضور در ازبکستان بودیم، مجوز صادر نشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رضوانی: از 8 ماه قبل در تدارک حضور در ازبکستان بودیم، مجوز صادر نشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید