ماجرای محبوس شدن بچه ها کار شاهین شهری

به گزارش مجله گوگل ایرانی، خبری در رسانه ها مبنی بر زندانی شدن بچه ها کار در زیرزمین اداره بهزیستی شاهین شهر منتشر شد که واکنش همه اصحاب رسانه و سایر مردم را در پی داشت.

ماجرای محبوس شدن بچه ها کار شاهین شهری

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، خبری در رسانه ها مبنی بر زندانی شدن بچه ها کار در زیرزمین اداره بهزیستی شاهین شهر منتشر شد که واکنش همه اصحاب رسانه و سایر مردم را در پی داشت؛ ماجرا از این قرار بود که تعدادی از شهروندان شاهین شهری متوجه فریادها و درخواست یاری بچه ها از زیر زمین اداره بهزیستی این شهر شدند.

پس از آن بود که این شهروندان با پلیس و سازمان آتش نشانی تماس گرفتند و زمانی که مأموران توانستند وارد زیر زمین اداره بهزیستی شوند با صحنه عجیبی روبرو شدند؛ تعدادی از بچه ها کار و خیابانی که ساعاتی قبل از سطح شهر جمع آوری شده بودند، در زیرزمین این اداره محبوس شده و درخواست یاری می کردند.

پس از آن مدیرکل بهزیستی استان در واکنش به این موضوع از رسانه ها خواست تا این موضوع مورد آنالیز دقیق این اداره کل قرار گیرد و پس از آن نسبت به ابعاد موضوع اظهار نظر گردد.

فرشاد از حضور تیم بازرسی اداره کل بهزیستی استان اصفهان در اداره بهزیستی شاهین شهر اطلاع داد تا ابعاد موضوع را آنالیز کند و در صورت اثبات، براساس قانون به آن رسیدگی گردد.

وی با عذخواهی از مردم و بچه های که این اتفاق برای آنها افتاده، گفت: این قول را به مردم می دهم که با متخلف یا متخلفین به طور جدی برخورد کنیم.

حال از اداره کل بهزیستی استان اصفهان خبر می رسد که با متخلفان حادثه شاهین شهر برخورد شده و آن هها از مسؤولیت خود عزل شدند؛ مرضیه فرشاد در این رابطع ابراز داشت: نتایج آنالیز اولیه تیم بازرسی بهزیستی استان در مورد ماجرای بهزیستی شاهین شهر، نشان می دهد که این اتفاق در یک فرآیند غیرکارشناسی در مجموعه بهزیستی شهرستان اجرا شده است وبر همین اساس در اقدام اولیه، خاطئین این ماجرا از مسؤولیت تعلیق شدند.

مدیرکل بهزیستی استان اصفهان اضافه نمود: به نظر می رسد در سطح شهرستان تصمیمی گرفته شده که همه جوانب کارشناسی آن لحاظ نشده است و اجرای این تصمیم در ساعات انتهای 5 شنبه شب، بهزیستی شهرستان را دچار تصمیمات غیر کارشناسی نموده است.

وی در انتها ضمن تشکر از پیگیری اصحاب رسانه بر انتشار اخبار موثق در این خصوص، تصریح و خاطر نشان کرد: تیم بازرسی بهزیستی استان در حال آنالیز دقیق ماجرا و تکمیل اطلاعات است که نتایج دقیق تر این موضوع متعاقبا به اطلاع خواهد رسید و با خاطئین برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 29 مهر 1399 بروزرسانی: 29 مهر 1399 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 1170

به "ماجرای محبوس شدن بچه ها کار شاهین شهری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای محبوس شدن بچه ها کار شاهین شهری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید