معما هایی که شخصیت واقعی شما را نشان می دهند

به گزارش مجله گوگل ایرانی، خبرنگاران: راه هایی که انسان ها جهان را می بینند و درک می نمایند، قرن ها است که دانشمندان را متحیر می نماید. برای مثال یک چیز ساده مثل یک توپ قرمز برای هرکس از زاویه ای که به آن نگاه می نماید می تواند مفهوم خاصی داشته باشد. مغز انسان یک کار خوب را با تفسیر و پردازش اطلاعاتی که از طریق چشمان ما دریافت می گردد، انجام می دهد.

معما هایی که شخصیت واقعی شما را نشان می دهند

علاوه بر این به گفته دانشمندان استرالیایی، روشی که ما با آن چیز ها را می بینیم، می تواند نکات ظریف و دقیقی را درباره شخصیت ما بیان کند. امروز ما در مجله گوگل ایرانی برای شما مجموعه ای از معما ها تدارک دیده ایم که به شما اجازه می دهد که درباره خودتان بیشتر بدانید و همچنین بینایی شما را نیز تست می نماید.

1- چند حیوان را در تصویر زیر می بینید؟

اولین معما ممکن است که کمی بچگانه به نظر برسد، اما به آن راحتی ها که به نظر می رسد نیست! پس با دقت نگاه کنید و هر تعداد حیوان را که در تصویر زیر می بینید، بشمارید. فقط 10 ثانیه فرصت دارید.

خب وقت تموم شد. می توانید پاسخ را در تصویر زیر مشاهده کنید و جواب خود را با آن مقایسه کنید.

اگر توانسته اید که بین 1 تا 3 حیوان را در تصویر پیدا کنید، احتمالا یا زمان کافی نبوده و یا با دقت نگاه ننموده اید! چونکه این تعداد حتی نصف این حیوانات مخفی شده در تصویر هم نیست.

اگر بین 4 تا 6 حیوان را تشخیص داده اید، شما آن هایی که خیلی واضح بوده اند را تشخیص داده اید، اما هنوز هم بیشتر حیوانات را پیدا ننموده اید و اهمیتی به جزئیات نمی دهید.

اگر پیروز به پیدا کردن 7 تا 9 حیوان شده اید، باید به خودتان تبریک بگویید، چونکه دقت و توجه شما به جزئیات، خوب است و حتی نزدیک به عالی است که احتمالا در زندگی بسیار به دردتان می خورد؛ و در آخر اگر پیروز به دیدن 10 تا 12 حیوان در تصویر شده اید، احتمالا شما باید یک کارآگاه و یا یک مامور مخفی باشید!

2- به تصویر زیر نگاه کنید و بگویید که اولین حیوانی که در تصویر زیر می بینید، چیست؟

اگر در نگاه اول یک گوریل را دیده اید، شما کاراکتر و شخصیتی مستقل دارید که به حریم شخصی افراد احترام می گذارید. البته کار تیمی و گوش دادن به نصیحت دیگران نیز می تواند برای شما مفید باشد. اما تا زمانی که با این موضوع که تنها تصمیم گیرنده زندگی خودتان باشید مسئله ای ندارید، همین گونه ادامه دهید.

اما اگر در نگاه اول یک ببر را دیدید، شما یک فرد ریسک پذیر هستید. تا زمانی که چیزی را در ذهنتان داشته باشید، هیچ چیز غیر ممکن نیست و شما می توانید راه چاره های عملی را برای هر مسئله ای پیدا کنید.

3- به تصویر زیر نگاه کنید و بگویید که اولین چیزی که در تصویر زیر می بینید، چیست؟

اگر در نگاه اول تصویر یک انفجار را دیده اید پس شما یک سازمان دهنده خوب و یک مدیر عالی هستید.

اگر در نگاه اول تصویر دو دست را دیده اید شما علاقه مند به فهمیدن و درک دیگران و یاری به آن ها هستید. شما یک مستمع عالی اید که به درستی به مسائل دیگران اهمیت می دهید.

4- به تصویر زیر نگاه کنید و بگویید کدام رنگ غالب تر و درخشان تر است؟

اگر این رنگ آبی تیره است، شما یک کمال گرا هستید. شما همچنین یک فرد مستقل، درون گرا و پیروز هستید.

اگر این رنگ زرد است، شما یک فرد انطباق پذیر، آسان گیر و سهل انگار هستید؛ و بالاخره اگر آبی روشن را انتخاب نموده اید، شما ذهن خلاقی دارید و یک فرد عمل گرا و ریسک پذیر هستید.

5- بیایید یکی دیگه انجام بدهیم. به تصویر زیبای زیر نگاه کنید و بگویید که اولین چیزی که در تصویر زیر می بینید، چیست؟

اگر در تصویر بالا دهکده ای را با کلبه ها و پرندگان و درختان می بینید، پس شما به رسوم و سنت ها احترام می گذارید و یک مکان ساده و آرام را برای زندگی ترجیح می دهید.

اما اگر در نگاه اول یک فیل را در تصویر دیده اید، کسی هستید که به دیگران احترام می گذارد، به دوستانتان وفادارید و یک مستمع عالی هستید. شما عاشق، متفکر و بادقت هستید و به همین خاطر است که افراد بسیاری شما را دوست دارند.

6- اولین چیزی که در تصویر زیر می بینید، چیست؟ یک معمای دیگر از این نوع

اگر در همان نگاه اول به وضوح یک صورت را دیده اید، پس شما قطعا شخصی بسیار احساساتی و مهربان هستید که به همین خاطر است است که از درگیری و کشمکش اجتناب می کنید. شما واقعا بصیرت فوق العاده ای دارید که در بسیاری از مواقع به یاری شما می آید.

اما اگر ابتدا دو پرنده را در تصویر دیده اید، شما یک شخص گرم و دوستدار تفریح هستید. شما مهارت بالای در ارتباط با دیگران دارید و یک دوست و مستمع واقعی هستید. اگر هنوز در انتخاب شغل آینده تان مردد هستید می توانید شغلی را انتخاب کنید که زیاد با دیگران سر و کار داشته باشید و به احتمال زیاد در آن شغل پیشرفت خواهید کرد.

خب به خاتمه این تست رسیدیم. چی فکر می کنید؟ آیا نتیجه همان چیزی بود که فکر می کردید و یا شما را سورپرایز کرد؟

منبع: BrightSide

منبع: برترین ها
انتشار: 11 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 188

به "معما هایی که شخصیت واقعی شما را نشان می دهند" امتیاز دهید

9 کاربر به "معما هایی که شخصیت واقعی شما را نشان می دهند" امتیاز داده اند | امتیاز: 3.8 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معما هایی که شخصیت واقعی شما را نشان می دهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید