چسب سنگ نانویی فراوری شد

به گزارش مجله گوگل ایرانی به نقل از ستاد توسعه فناوری نانو، چسب سنگ آنتی باکتریال نانویی، ماحصل فعالیت یکی از دانش آموختگان کشور است که روی سنتز نانوذرات اکسیدروی کار می کرد و در نهایت بعد از فارغ التحصیل شدن و توسعه این فناوری، اقدام به فراوری این محصول نموده است.

چسب سنگ نانویی فراوری شد

محمد مهدی نعمتی، مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان گفت: نانوچسب آنتی باکتری نانویی این امکان را به مصرف کننده می دهد که بتواند بیشتر سطوح مثل چوب، سنگ، شیشه و غیره را در مدت زمانی کوتاه بچسباند و همچنین در کاربردی خاص از این محصول می توان به عنوان عایق در سطوح مختلف نظیر استخر، پشت بام، سرویس بهداشتی و غیره استفاده کرد.

وی اضافه نمود: از جمله کاربردهای دیگر این محصول استفاده از آن به عنوان اضافه نمودنی به بتون است که سبب آب گریزی و عدم ترک خوردن بتون می گردد.

به گفته مدیر شرکت فراوری کننده چسب های نانویی، این محصول دارای نانوذرات اکسیدروی بودن و خاصیت آنتی باکتریالی دارد و این خاصیت محصول را در کاربرد به عنوان درزگیری بسیار متمایز از سایر محصولات مشابه می نماید.

از جمله گواهی نامه و تاییدیه های این محصول می توان به گواهی ثبت اختراع، نانومقیاس و استاندارد 10900 آنتی باکتریال و 14718 چسب سنگ اشاره نمود. این پروژه ماحصل تداوم کار روی نتایج سرانجام نامه دانشجویی یکی از دانش آموختگان حوزه فناوری نانو است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 24 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 632

به "چسب سنگ نانویی فراوری شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چسب سنگ نانویی فراوری شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید