آتش دریافت یک صندوق رای گیری در آمریکا

به گزارش مجله گوگل ایرانی، به فاصله یک هفته، یکی دیگر از صندوق های رای گیری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا دچار حریق عمدی شد.

آتش دریافت یک صندوق رای گیری در آمریکا

به نقل از شبکه راشاتودی، در حالی که تنها یک هفته به انتخابات آمریکا باقی مانده، دومین صندوق رای گیری در این کشور به آتش کشیده شد.

مردی از اهالی بوستون به اتهام آتش زدن یکی از صندوق های رای گیری در این شهر بازداشت شد. وردی آرماند 39 ساله عصر روز یکشنبه به اتهام اقدام خرابکارانه و حریق عمدی صندوق رای گیری از سوی پلیس بوستون بازداشت شد. آتش سوزی مذکور حوالی ساعت 4 صبح روز یکشنبه به دلیل برخاستن دود از اطراف صندوق رای گیری، کشف شد. گفته می گردد آرماند از یک وسیله آتش زا برای اینکار استفاده نموده است.

این مرد ساعاتی پس از آتش سوزی به دلیل مشاهده در حوالی محل حادثه از سوی پلیس بازداشت شد. در پی این حادثه مقامات ایالتی تشدید تدابیر امنیتی را به منظور ارتقا امنیت صندوق های رای خواهان شدند.

پیشتر نیز یکی از شعب رای گیری در شهر لس آنجلس ایالت کالیفرنیا طعمه حریق شد. مقامات آمریکایی گفتند در این آتش سوزی که یکشنبه شب رخ داد یکی از صندوق های رای گیری دچار آسیب شد. در این حادثه ده ها برگه رای سوخت و یا در عملیات اطفای حریق دچار آسیب شد. یکی از مقامات محلی در این باره گفت: این حادثه عمدی بوده است.

آتش سوزی در صندوق های رای گیری، امنیت انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را بیش از پیش زیر سوال می برد. چنین حوادثی از احتمال وقوع آشوب و بحران حین و پس از انتخابات نوامبر خبر می دهد.، باشگاه خبرنگاران

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 7 آذر 1399 بروزرسانی: 7 آذر 1399 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 1249

به "آتش دریافت یک صندوق رای گیری در آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آتش دریافت یک صندوق رای گیری در آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید