اعتراف توخل درباره نیمار

به گزارش مجله گوگل ایرانی، سرمربی پاری سن ژرمن اعتراف کرد که نیمار با این باشگاه به مشکل خورده و او راه حلی برای برون رفت از این مشکل ندارد.

اعتراف توخل درباره نیمار

به گزارش مجله گوگل ایرانی و به نقل از اکیپ، هم چنان نیمار به معضل بزرگی برای پاری سن ژرمن تبدیل شده است. این بازیکن برزیلی سه سال دیگر با پاری سن ژرمن قرارداد دارد اما او از حضور در این تیم راضی نیست و دوست دارد که به بارسلونا برگردد.

طرفداران پاری سن ژرمن با توجه به رفتارهای جنجالی که نیمار از خود نشان می دهد علیه این بازیکن شعار سر می دهند و خواهان جدایی او هستند.

نیمار برای دومین بازی پیاپی بعد از شروع فصل جدید لیگ فرانسه در فهرست پاری سن ژرمن قرار نگرفت همچنان که در دیدارهای محبت آمیز هم این تیم را همراهی نکرد و این به خوبی نشان می دهد که تیم فرانسوی خود را آماده فروش این بازیکن می نماید.

توخل درباره آخرین وضعیت نیمار گفت: بار دیگر باید تکرار کنم که نیمار بازیکن پاری سن ژرمن است اما نمی دانم که سرنوشت او چه خواهد شد. پاری سن ژرمن برای تبدیل شدن به تیمی مدعی به نیمار احتیاج دارد. او بازیکن بسیار خوب و باکیفتی است.

او ادامه داد: نیمار اگر از نظر بدنی و ذهنی آماده باشد پاری سن ژرمن را به تیمی بسیار قوی و مدعی تبدیل خواهد نمود. او مهارتهای بسیار بالایی دارد که به تیم یاری خواهد نمود. باید اعتراف کنم که مشکل نیمار با باشگاه است و من راه حلی برای برون رفت از این مشکل ندارم.

سرمربی پاری سن ژرمن درباره شعار طرفداران این تیم علیه نیمار گفت: من در این باره با او صحبتی نداشته ام. می دانم که نیمار بازیکن بسیار حساسی است. اقناع طرفداران بعد از این شرایطی که به وجود امده سخت است. من از نیمار حمایت خواهم کرد. امیدوارم که او به زودی آماده حضور 90 دقیقه ای در تیم ما باشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 312

به "اعتراف توخل درباره نیمار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراف توخل درباره نیمار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید