امیری: با حذف پرسپولیس از آسیا آبروی فوتبال ایران را بردند، برای خصوصی سازی فقط سر و صدا می کنند

به گزارش مجله گوگل ایرانی، بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: سرآمد مسائل پرسپولیس حذف از آسیاست که آبروی فوتبال ایران را بردند و هیچ کس هم مسئولیت قبول نمی کند.

امیری: با حذف پرسپولیس از آسیا آبروی فوتبال ایران را بردند، برای خصوصی سازی فقط سر و صدا می کنند

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، وحید امیری درباره پیروزی یک بر صفر سرخپوشان مقابل فجر سپاسی گفت: بازی خوبی بود و این پیروزی را به هواداران تبریک می گویم. بازی خیلی سختی بود و امیدوارم در ادامه جهت پرسپولیس را به جایگاهی که خودمان می خواهیم برسانیم. با توجه به کمبودهایی که در نیم فصل اول داشتیم به ویژه در بخش مدیریت، به نظرم نتایج خیلی خوبی گرفتیم.

وی در مورد تغییرات مدیریتی باشگاه و حل مسائل پرسپولیس مطرح نمود: ما همیشه امیدوار هستیم که مسائل حل شود، ولی متأسفانه هیچ وقت حل نشده است و سرآمد آن حذف از آسیاست که آبروی فوتبال ایران را بردند. کسی هم مسئولیت قبول نمی کند، هر کسی هم که می خواهد باشد. باشگاه به فدراسیون پاس می دهد و فدراسیون به باشگاه. خدا خودش می بیند و امیدوارم کسی که این کار را کرده است وجدانش به درد بیاید، چون زحمات ما و تیم های دیگر را زیر سؤال بردند.

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به این موضوع که حذف از آسیا باعث می شود تا مسائل این باشگاه حل شود، گفت: ما هم امیدوار به این قضیه هستیم، ولی متأسفانه می بینید که نزدیک به 10، 20 سال است که این تیم ها می خواهند خصوصی شوند، با این حال نه از طریق مجلس و نه فدراسیون و باشگاه تمام هم و غم شان را نمی گذارند تا این مشکل حل شود. هر سال یک سر و صدایی می شود، ولی بعد از چند وقت می گویند که خصوصی نمی شوند. ما امیدواریم که این مسائل حل شود، چون این تیم نه برای دولت است و نه کادر فنی و بازیکنان. این تیم برای هوادار است.

امیری در پاسخ به این سؤال که حذف از آسیا باعث می شود تا برخی از بازیکنان خواهان جدایی از پرسپولیس باشند، گفت: این را بدانید که هر بازی برای بازیکنان پرسپولیس به مقدار کافی انگیزه ایجاد می کند تا همه تلاش شان را انجام دهند، ولی وقتی تیمی که تلاش می کند تا قهرمان شود صد درصد یک انگیزه های دیگری هم دارد تا در یک سطح بالاتری فوتبال مان را به نمایش بگذاریم. پرسپولیس جایی است که هر بازی اش یک ویترین است و همه بازیکنان تلاش می کنند که بهترین عملکردشان را داشته باشند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 اسفند 1400 بروزرسانی: 21 اسفند 1400 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 1948

به "امیری: با حذف پرسپولیس از آسیا آبروی فوتبال ایران را بردند، برای خصوصی سازی فقط سر و صدا می کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امیری: با حذف پرسپولیس از آسیا آبروی فوتبال ایران را بردند، برای خصوصی سازی فقط سر و صدا می کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید