تجهیز سایت های برف روبی و مخازن مستقر به کیسه های شن و نمک

به گزارش مجله گوگل ایرانی، شهردار منطقه 19 از اقدامات پیشگیرانه این منطقه برای جلوگیری از لغزندگی معابر و مسائل احتمالی در مواقع بارش برف اطلاع داد.

تجهیز سایت های برف روبی و مخازن مستقر به کیسه های شن و نمک

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 19، علی توکلی با اشاره به استقرار 30 مخزن مخصوص شن و نمک (مخازن زردرنگ) در نقاط حساس منطقه گفت: به همین دلیل مخازن مستقر در معابر بزرگراهی، رمپ و لوپ پل های سواره رو و مقابل مراکز حساس عمومی با نزدیک به 2 هزار و 400 کیسه شارژ شدند.

او در ادامه با بیان اینکه 6 سایت برف روبی در این منطقه مستقر شده است، اضافه نمود: نزدیک به 2 هزار کیسه شن و نمک در سایت برف روبی مرکزی ذخیره و بیش از 5 هزار کیسه شن و نمک نیز در سایت های فرعی واقع در نواحی پنجگانه این منطقه ذخیره شده است.

به گفته توکلی سایت برف روبی مرکزی در ورودی بزرگراه شهیدکاظمی، جنب ایستگاه خدمات شهری جهاد واقع شده است. همچنین سایت برف روبی ناحیه یک در بزرگراه شهید تندگویان، پل شهید لطیفی، جنب ساختمان شهرداری ناحیه یک، سایت برف روبی ناحیه دو در بزرگراه آزادگان ورودی بزرگراه شهید کاظمی، جنب ایستگاه خدمات شهری جهاد، سایت برف روبی ناحیه سه در بزرگراه شهید کاظمی زیر پل شقایق، سایت برف روبی ناحیه چهار در بزرگراه خلیج فارس مقابل دانشگاه یادگار امام (ره) و سایت برف روبی ناحیه پنج در بزرگراه شهید هاشمی زیر پل شهید صالحی واقع شده است.

شهردار منطقه در بخش دیگری به فعالیت هرس درختان اشاره و اعلام کرد: به منظور حفظ درختان در مواقع بارش بارف و جلوگیری شکستگی شاخه ها عملیات هرس درختان این منطقه از ابتدای آذرماه در معابر عمومی و بوستان ها شروع شده است.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 11 دی 1399 بروزرسانی: 11 دی 1399 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 1323

به "تجهیز سایت های برف روبی و مخازن مستقر به کیسه های شن و نمک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تجهیز سایت های برف روبی و مخازن مستقر به کیسه های شن و نمک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید