خطیبی: برتر از پاختاکور بودیم و باید می بردیم

به گزارش مجله گوگل ایرانی، سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: برتر از پاختاکور بودیم و باید سه امتیاز این ملاقات را کسب می کردیم.

خطیبی: برتر از پاختاکور بودیم و باید می بردیم

به گزارش خبرنگاران، رسول خطیبی پس از تساوی 3 - 3 تیمش مقابل پاختاکور ازبکستان در هفته نخست مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا گفت: از بازی اول مان لذت بردیم. زمانی که در نیمه دوم تعویض های مان را انجام دادیم یکی از راه کارهایمان این بود که بازیکن مان، حریف را تحت فشار قرار دهند.

وی اضافه نمود: 2 بر صفر جلو افتادیم. در ادامه 3 گل خوردیم ولی با تعویض هایی که انجام دادیم به بازی برگشتیم. پاختاکور 10،11 بازیکن ملی پوش دارد ولی بازیکنانم نشان دادند طبق قولی که داده بودند با تمام وجود کوشش می نمایند. قول داده بودند که بجنگند و به بازیکنان خودم آفرین می گویم.

سرمربی تراکتور توضیح داد: امیدوارم ایرادات مان را رفع کنیم و در مسابقات بعدی بهتر از این بازی باشیم. در کل یکی از زیباترین بازی های این مرحله بود؛ از لحاظ تاکتیکی و گل و فیزیکی. ملاقات امروز همه چیز داشت و مهمترین نکته کیفیت بازی بود.

سرمربی تراکتور گفت: فکر می کنم باید بازی را می بردیم. همه بازیکنانم بازی جوانمردانه و زیبایی انجام دادند. پاختاکور نیمه دوم عقب افتاد و آمد و جبران کرد. ما هم عقب افتادیم و گل مساوی را زدیم. بعد از اینکه 2 بر صفر جلو بودیم حریف تغییراتی داشت و ما هم تاکتیک را انجام دادیم. در کل در نیمه دوم سه موقعیت به حریف دادیم که به گل رسیدند ولی ما تیم مان از لحاظ فوتبالی برتر از حریف بود. به تیمم افتخار می کنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 19 اردیبهشت 1400 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 1566

به "خطیبی: برتر از پاختاکور بودیم و باید می بردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خطیبی: برتر از پاختاکور بودیم و باید می بردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید