سروش رفیعی: در برترین زمان پرسپولیسی شدم

به گزارش مجله گوگل ایرانی، سروش رفیعی درباره بازگشت خود به تیم پرسپولیس گفت: قطعا بابت این موضوع خیلی برای خودم مسرور هستم. طرفداران از قبل به من محبت داشتند و مطمئن هستم اکنون که این قرارداد را بسته ام این لطف و محبت شان ادامه دارد. امیدوارم بتوانم با کوشش و تمرکز خوب، گرفتن نتایج خوب کنار سایر بچه های تیم، محبت آن ها را جبران کنم.

سروش رفیعی: در برترین زمان پرسپولیسی شدم

وی درخصوص اینکه سال گذشته هم بحث بازگشت او به پرسپولیس مطرح شد، اما در نهایت در سپاهان ماندنی شد، گفت: سال گذشته هم بحث آمدن من به پرسپولیس بود، اما در جابجایی باید همه چیز کنار هم گذاشته گردد و بستر فراهم گردد تا جا به جایی صورت بگیرد. فکر می کنم سال جاری برترین و خوش موقع ترین زمان برای این اتفاق بود و از این موضوع مسرور هستم.

هافبک تازه پرسپولیس درباره زمان قرارداد و شماره پیراهن خود، عنوان نمود: این قرارداد دو ساله است. واقعا هنوز درباره شماره پیراهن صحبت نکرده ام، اما مسرور می شوم دوباره سعادت پوشیدن پیراهن شماره 7 را داشته باشم. البته ابتدا باید از آقای علی پروین اجازه بگیرم و با باشگاه هم هماهنگ کنم. همواره طرفداران بابت این موضوع به من لطف داشتند و اگر دوباره دوست داشته باشند، با اجازه گرفتن از پروین و صحبت کردن درباره شرایط باشگاه، آرزو دارم چنین اتفاقی بیفتد.

وی درباره علت طولانی شدن فرایند امضای قرارداد خود با پرسپولیس و ارتباط با طرفداران در فضای مجازی، عنوان نمود: طرفداران پرسپولیس حتی در این مدت که در این تیم نبودم همواره به من لطف داشتند. آن ها در فضای مجازی و بیرون نسبت به برگشت من مشتاق بودند و مرا مورد لطف قرار می دادند. تا به امروز جواب آن ها را ندادم، زیرا تا امروز که این قرارداد رسمی شد، اجازه نداشتم درباره این موضوع به ویژه در فضای مجازی صحبت کنم. البته برای خیلی ها روشن شده بود که می خواهم به پرسپولیس بازگردم، زیرا می دانستند به این قضایا علاقه دارم.

هافبک پرسپولیس توضیح داد: دوست دارم اینجا کارم را انجام بدهم. شرایط هم فراهم شده بود و طرفداران حدس می زدند که این اتفاق بیفتد، اما هیچ صحبتی در فضای مجازی نبود.

رفیعی درباره شرایط پرسپولیس در فصل تازه با توجه به قهرمان نشدن در فصل گذشته، گفت: انتظار همواره از پرسپولیس بالا است، اما خرید های خیلی خوبی داشتیم. البته به صرف داشتن بازیکنان خوب، نمی توانید از الان درباره قهرمانی صحبت کنید. در مصاحبه مفصلی که با پیج باشگاه انجام دادم گفتم همه ما باید وظایف خود را به خوبی و تا آنجایی که از دست مان برمی آید، انجام بدهیم. هرکس وظیفه ای دارد. در نهایت اگر همه چیز خوب پیش برود، موفقیت و قهرمانی هم پیش می آید.

منبع: فرارو
انتشار: 28 تیر 1401 بروزرسانی: 28 تیر 1401 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 2057

به "سروش رفیعی: در برترین زمان پرسپولیسی شدم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سروش رفیعی: در برترین زمان پرسپولیسی شدم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید