مدافع اخراجی پرسپولیس از هوادارن عذرخواهی کرد

به گزارش مجله گوگل ایرانی، تهران (پانا) - مدافع پرسپولیس که روز گذشته از سوی یحیی گل محمدی در فهرست مازاد نهاده شد، از طرفداران این تیم عذرخواهی کرد.

مدافع اخراجی پرسپولیس از هوادارن عذرخواهی کرد

به گزارش خبر ورزشی، کمهدی شیری در دقیقه 63 بازی سوپرجام با دریافت کارت زرد دوم از زمین اخراج شد تا پس از شکست پرسپولیس آماج حملات هواداران تیمش قرار بگیرد. هواداران پرسپولیس درحالی به مدافع راست خود در فضای مجازی اعتراض کردند که این تیم آغاز خوبی در سوپرجام نداشت.

سیامک نعمتی، میلاد سرلک و عیسی آل کثیر به علت مصدومیت نمی توانستند تیم خود را در این ملاقات کمک نمایند. احسان پهلوان یکی دو روز پیش از سوپرجام کُرونا گرفت و مهدی ترابی شب بازی! امید عالیشاه هم هنوز کامل از بند مصدومیت رها نشده و احمد گوهری تنها خرید نیم فصل نیز با شکایت بیرانوند از بازی در این ملاقات محروم شده بود! برهمین اساس پرسپولیس با ترکیبی نو آغاز خوبی مقابل فولاد خوزستان نداشت و خیلی زود در دقیقه 18 روی یک کرنر ارسالی دروازه اش را باز شده دید. هرچند اخراج مهدی شیری کار پرسپولیس را برای جبران شکست و گل خورده سخت تر کرد اما این باخت دلایل متعدد دیگری هم داشت که...

به همین بهانه با مدافع راست بدشانس اما خوش اخلاق پرسپولیس هم کلام شدیم.

یک کارت قرمز در سوپرجام و دوباره حملات هواداران پرسپولیس به مهدی شیری آن هم بلافاصله پس از بازی! فکرش را می کردی؟

نه اما به هواداران با معرفت پرسپولیس حق می دهم اعتراض نمایند. همواره آنها من و امثال من را تشویق نموده اند و حالا هم وقتی مرتکب اشتباه در بازی می شویم به همه این عزیزان حق می دهم که ...

ناراحت نشدی؟

ناراحتی بیشتر من بابت از دست دادن سوپرجام است. این بیشتر آزارم می دهد و اذیت می نماید.

شاید اخراج مهدی شیری کار پرسپولیس را برای جبران گل خورده سخت تر کرد اما تیم شما بعد از 10 نفره شدن هم خوب بازی کرد. موقعیت های گل خوبی بدست آوردید که استفاده نکردید اما فقط مهدی شیری سیبل شد!

من باز هم از همه همبازیانم، مربیانم و هواداران پرسپولیس به خاطر کارت زردی که گرفتم عذرخواهی می کنم.

بعد از بازی در منطقه میکسدزون هم عذرخواهی کردی؟

درست است و باز هم ایرادی ندارد آدم اشتباهش را بپذیرد و عذرخواهی کند. می دانم این عذرخواهی برای هواداران بامعرفت پرسپولیس جام نمی گردد اما باز به همه این عزیزان می گویم ببخشید! اگر فرصتی باقی بود جبران کنم.

چه جوری جبران می کنی؟ با زدن گل قهرمانی یا پاس گل؟

من فوروارد نیستم که قول زدن گل قهرمانی را بدهم اما همه وجودم را می گذارم تا بتوانم گوشه ای از محبت های هواداران را جبران کنم. در بازی سوپرجام اشتباه کردم، شکی نیست و خیلی از این بابت ناراحتم ولی شکل مسابقه و شرایطی که با آن روبرو شدیم همه بچه ها را عصبی نموده بود. نمی خواهم بهانه یا علتی بیاورم اما ...

منظورت نحوه قضاوت محمدرضا اکبریان است؟

به ایشان هم خسته نباشید می گویم. به هر حال آخرین قضاوت آقای اکبریان در عرصه داوری بود و دوست ندارم با حرف هایم آن را خراب کنم اما صحبت بسیار است. الان مهم ترین مسئله حمایت هواداران از این تیم پرسپولیس است. این تیم به حمایت هواداران احتیاج مبرم دارد تا دوباره برای قهرمانی و فتح جام خیز بردارد. ما از لیگ قهرمانان آسیا حذف شدیم و سوپرجام را از دست دادیم اما هنوز دو جام دیگر به جای مانده است. از همه عزیزان می خواهم این بازی را فراموش نموده و برای فتح جام حذفی و لیگ برتر از تیم پرسپولیس مثل همواره حمایت نمایند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 10 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 10 اردیبهشت 1401 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 1990

به "مدافع اخراجی پرسپولیس از هوادارن عذرخواهی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدافع اخراجی پرسپولیس از هوادارن عذرخواهی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید