فسخ قرارداد 2 بازیکن مدنظر پرسپولیس با تیم تاجیکستانی، خریدهای تازه سرخپوشان امشب به ایران می آیند

به گزارش مجله گوگل ایرانی، دو بازیکن تاجیکستانی مدنظر باشگاه پرسپولیس امشب برای عقد قرارداد با سرخپوشان به تهران سفر خواهند کرد.

فسخ قرارداد 2 بازیکن مدنظر پرسپولیس با تیم تاجیکستانی، خریدهای تازه سرخپوشان امشب به ایران می آیند

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، وحدت هنانوف و منوچهر صفروف مدافعان زیر 23 سال تاجیکستانی مدنظر باشگاه پرسپولیس، با دریافت ویزای خود امشب (یکشنبه) به تهران سفر خواهند کرد تا در تست های پزشکی شرکت و قرارداد رسمی خود را با سرخپوشان امضا نمایند.

این دو بازیکن جوان روز گذشته قرارداد خود با تیم استقلال تاجیکستان را فسخ کردند تا مسئله ای برای حضور در پرسپولیس پس از اتمام زمان جابجایی نداشته باشند.

زمان جابجایی تابستانی امشب (16 آبان ماه) به طور رسمی به انتها خواهد رسید و با توجه به بسته بودن پنجره جابجاییی سرخپوشان، پرسپولیسی ها در صورت پرداخت بدهی کالدرون و باز شدن پنجره جابجاییی شان تنها می توانند بازیکن آزاد جذب نمایند. به این ترتیب و با توجه به فسخ قرارداد دو بازیکن تاجیکستانی با تیم باشگاهی شان، این دو بازیکن پس از اتمام مهلت جابجایی نیز می توانند به عنوان بازیکن آزاد به جمع پرسپولیسی ها اضافه شوند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 دی 1400 بروزرسانی: 22 دی 1400 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 1885

به "فسخ قرارداد 2 بازیکن مدنظر پرسپولیس با تیم تاجیکستانی، خریدهای تازه سرخپوشان امشب به ایران می آیند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فسخ قرارداد 2 بازیکن مدنظر پرسپولیس با تیم تاجیکستانی، خریدهای تازه سرخپوشان امشب به ایران می آیند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید