ماسک و رفتار عجیب یک مسافر در مترو

به گزارش مجله گوگل ایرانی، خبرنگاران : ماسک عجیبی که یک مسافر در متروی نیویورک روی صورتش قرار داده بود به سوژه رسانه ها تبدیل شد.

ماسک و رفتار عجیب یک مسافر در مترو

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرنگاران، ماسک ها؛ این روز ها هر کجا که برویم، چه سوپرمارکت، چه خیابان و چه در وسایل حمل و نقل عمومی یک چشم انداز مشترک هستند. با این حال بعضی پا را فراتر گذاشته و با ماسک های عجیب و غریب خود به سوژه رسانه ها تبدیل می شوند، مانند یک شهروند اهل نیویورک که ماسک جدید او مورد توجه نهاده شد.

این مرد اقدام به پوشیدن یک ماسک عجیب روی سرش کرد که شبیه به سر یک موش بود. این مرد که هویتش اعلام نشده، یک دم را نیز به پشت خود وصل نموده بود تا دقیقا شبیه به یک موش به نظر برسد. او این ماسک را با الگوبرداری از کتاب Buddy the Rat ساخته بود.

ویدئویی که در تیک توک منتشر شده است لحظه حضور این مرد در متروی نیویورک را به تصویر می کشد. در ابتدای این ویدئو این مرد در حالی که در پشت درب واگن قطار ایستاده دیده می گردد. لحظاتی بعد و با بازشدن درب واگن، او مانند موش به داخل واگن وارد شده و پس از لحظاتی به بالای جایگاه می پرد. این ویدئو توسط کمدین آلیسون ویلیامز در توئیتر نیز منتشر شد. ویلیامز در شرح این ویدئو نوشت: آه، نیویورک مرده است. این را شرح دهید.

با این حال قیافه عجیب این مرد ظاهرا مسافران را به وحشت نینداخت و آن ها کماکان غرق در تلفن های همراه خود بودند. در این ویدئو واکنش خونسردانه مسافری که در مقابل این مرد روی جایگاه نشسته است قابل توجه است.

لازم به ذکر است؛ Buddy the Rat نخستین بار توسط جاناتان لیونز یک هنرمند نمایش با سابقه طولانی در تئاتر که سابقه اعتبار او به گروه Blue Blue می رسد به صورت نمایش درآمد. او این شخصیت را نخستین بار در میدان تایمز در قالب یک ویدئو خلق کرد که این ویدئو بیش از 70 هزار بازدید داشت.

این موش عظیم سپس در فیلم کوتاه با نام this thanksgiving توسط تاد استراس اسچولسون الگوبرداری شد.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 27 آذر 1399 بروزرسانی: 27 آذر 1399 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 1291

به "ماسک و رفتار عجیب یک مسافر در مترو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماسک و رفتار عجیب یک مسافر در مترو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید