واکنش اتحادیه جهانی به قهرمانی کشتی ایران در امیدها ، کاویانی نژاد و فروتن ستاره های ایران

به گزارش مجله گوگل ایرانی، اتحادیه جهانی در گزارشی که در سایت خود قرار داد از عملکرد ستاره های کشتی ایران در مسابقات امیدهای آسیا تمجید کرد.

واکنش اتحادیه جهانی به قهرمانی کشتی ایران در امیدها ، کاویانی نژاد و فروتن ستاره های ایران

اتحادیه جهانی کشتی در خبری ضمن اشاره به درخشش تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی ایران در رقابت های زیر 23 سال قهرمانی آسیا در مغولستان از کاویانی نژاد، بذری و فروتن بعنوان ستاره های این مسابقات یاد کرد.

در این خبر آمده است: در رشته کشتی آزاد تیم ایران با 200 امتیاز به مقام قهرمانی رسید و تیم های مغولستان وقزاقستان در رده های دوم و سوم ایستادند.، همچنین در کشتی فرنگی نیز تیم ایران با کسب یک مدال نقره بیشتر نسبت به تیم قرقیزستان قهرمان شد، این دو کشور رقابت نزدیکی برای قهرمانی با هم داشتند.

در ادامه این خبر نیز از عباس فروتن و احمد بذری از ایران در رشته کشتی آزاد و امین کاویانی نژاد از ایران و کیم از قرقیزستان در رشته کشتی فرنگی به عنوان ستاره های این مسابقات یاد شده است.

همچنین از فینال کشتی بین محمد نوری از ایران و تمولن انختویا از مغولستان در وزن 70 کیلوگرم کشتی آزاد نیز به عنوان هیجان انگیزترین رقابت این مسابقات یاد شده است. این مسابقه با نتیجه 11 بر 11 به سود کشتی گیر مغول به انتها رسید.

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 9 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 135

به "واکنش اتحادیه جهانی به قهرمانی کشتی ایران در امیدها ، کاویانی نژاد و فروتن ستاره های ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش اتحادیه جهانی به قهرمانی کشتی ایران در امیدها ، کاویانی نژاد و فروتن ستاره های ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید