پارک ملی پریار هند ، آشنایی با حیرت انگیزترین ها در سفر به هند (تور ارزان هند)

به گزارش مجله گوگل ایرانی، دوست داران طبیعت می توانند زیبایی های زیادی که در این پارک برایشان فراهم آمده است را به نظاره بنشینند .در سفر به هند با تور مسافرتی در کرالای هند پارک ملی زیبا و بی نظیری به نام پریار وجود دارد که دارای جاذبه های بیشماری است و شما را شگفت زده خواهد نمود از ببر سلطنتی بنگال گرفته تا فیل های هندی و جانوران وحشی زیادی را می توانید در این پارک ملی پریار هند ببینید. برای این که بدانید که چه موقع برترین زمان بازدید از پارک است در ادامه مطلب در مجله خبرنگاران ما را کمک نمایید.

پارک ملی پریار هند ، آشنایی با حیرت انگیزترین ها در سفر به هند (تور ارزان هند)

برای دیدن تاج محل و مجسمه های بودا، تور ارزان هند ما را تجربه کنید. از دهلی، آگرا و جیپور دیدن کنید و در شهر زیبای بمبئی قدم بزنید، در محیط زیبای فیلم های هندی از لحظات لذت ببرید.

آشنایی با مکان پارک پریار هند

مساحت پارک ملی پریار هند که در سفر به هند با تور مسافرتی می توان آن را جزو مهم ترین پارک های ملی هند به حساب آورد تقریبا حدود 925 کیلومتر مربع می باشد که در رشته کو ه کارداموم واقع شده است. بعلاوه بسیاری از گونه های در معرض انقراض و بومی که مختص این ناحیه می باشند، شامل انواع پستانداران، خزندگان، ماهی ها، پرندگان و دوزیستان همه و همه را می توان در این پارک مشاهده نمود. پارک پریار که دور تا دور آن را رودخانه ها و منطقه ها بکر فرا گرفته واقعا مجذوب نماینده و دیدنی می باشد.از نظر پوشش گیاهی پارک ملی پریار دارای درخت بلسان بنفش، درخت آلوچه، درخت صندل و گونه های مختلف گیاهی می باشد. بعلاوه شما شاهد باغات چای و هل و مزارع قهوه در اینجا خواهید بود.اگر می خواهید که ببر که ببر پریار نیز به آن گفته می شود را از نزدیک ببینید حتما به این پارک سری بزنید. نیگلری لانگور (میمونی با ابروهای پر پشت) و فیل های هندی ، بز کوهی نیگلری و خوک وحشی از جمله حیواناتی است که در این مکان زندگی می نمایند.شما در سفر به هند با تور مسافرتی دنیای پرندگان را می توانید پارک ملی پریار هند مشاهده کنید انواع پرندگان شامل نوک شاخ خاکستری ، مالابار ، کبوتر چوبی نیگلری، طوطی پر آبی برای علاقه مندان به پرندگان در این منطقه گرد آوری شده است.

مکان های دیدنی پارک پریار

این پارک ملی پریار هند دارای گونه های مختلف و مجذوب نمایندهی می باشد که در آن زندگی می نمایند . بعلاوه این پارک مکان های مجذوب نماینده و بی نظری را در خود جای داده است . مثل دریاچه پریار؛ دریاچه ای که مساحت آن تقریبا 26 کیلومتر مربع می باشد و در شمار مجذوب نماینده ترین دریاچه های کرالا قرار می گیرد. گونه های مختلفی از حیوانات را در حوالی این دریاچه می توان مشاهده کرد که برای برطرف تشنگی و نوشیدن آب به این دریاچه آمده اند . مکان بعدی کارخانه چای کانمارا (Connemara) می باشد که سال ساخت آن به 1940 بر می شود و اطلاعات زیادی در باره چی و تاریخ کشت چای و بعلاوه خواصی که این محصول خوش طعم دارد را با بازدید از این کارخانه قدیمی می توان به دست آورد.

کارهایی که در پارک پریار می توان انجام داد عبارتند از :

در سفر خود با تور مسافرتی اگر مشتاق سرگرمی و هیجان هستید می توانید در این پارک به سافاری در جنگل بپردازید که در کرالانیز از جمله برترین سرگرمیات می باشد . سافاری به این صورت می باشد که پس از مدتی گشت زنی در جنگل کنار رودخانه پریارچادر خود را برپا می کنید و ضمناً مسیر نوردی در جنگل می توانید با قبایل محلی که در آن حوالی روزگار می گذرانند آشنا شده و حتی اگر بخواهید از غذاهای محلی که بسیار خوشمزه ولذیذ می باشند نوش جان نمایید.

چه موقع برترین زمان بازدید پارک پریار می باشد

برترین زمان برای بازدید از این پارک سپتامبر تا ژوئن یعنی شهریور تا خرداد می باشد. سپتامبر تا اوایل اکتبر نیز که بارندگی های موسمی باعث می شود تا گونه های گیاهی این پارک سرسبز و شاداب شوند نیز می تواند زمان خوبی باشد.اگر علاقه دارید که فیل های هندی و ببر را مشاهده کنید می توانید از مارس تاژوئن یعنی اسفند ماه تا خرداد ماه خودمان را به این کار اختصاص دهید . چون وقتی که تابستان از راه می رسد تشنگی باعث می شود که حیوانات مختلف از پناهگاهشان برای پیدا کردن آب بیرون بیایند و شما می توانید آن ها را مشاهده کنید.

منبع: همگردی
انتشار: 17 دی 1401 بروزرسانی: 17 دی 1401 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 2151

به "پارک ملی پریار هند ، آشنایی با حیرت انگیزترین ها در سفر به هند (تور ارزان هند)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پارک ملی پریار هند ، آشنایی با حیرت انگیزترین ها در سفر به هند (تور ارزان هند)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید