شروع به کار نگارخانه های هنرهای تجسمی

به گزارش مجله گوگل ایرانی، دبیرکل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی - خاطرنشان کرد با توجه به ابلاغ ستاد ملی مبارزه با کرونا برای اجرای طرح فاصله گذاری هوشمند و حمایت از فعالیت نگارخانه ها با اولویت صیانت از سلامت کارکنان، هنرمندان و بازدیدنمایندگان، این واحدهای صنفی می توانند درصورت تمایل به بازگشایی، فعالیت های خود را از اول اردیبهشت شروع نمایند.

شروع به کار نگارخانه های هنرهای تجسمی

جهت دریافت خدمات اجرای درخت مناسب پشت بام با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. روف گاردن و بام سبز با بهترین قیمت و بهترین کیفیت را از ما بخواهید.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از واحد ارتباطات و رسانه اداره کل هنرهای تجسمی، هادی مظفری اضافه نمود : پیش از آن ضرورت دارد نگارخانه های هنرهای تجسمی برای شروع فعالیت های خود در سامانه ثبت نام اصناف و صنایع وزارت بهداشت به نشانی https://www.salamat.gov.ir ثبت نام و با رعایت نکات بهداشتی اعلام شده فعالیت نمایند. شروع و ادامه فعالیت ها منوط به عدم برگزاری افتتاحیه و برگزاری برنامه هایی است که منجر به تجمع و تراکم مراجعه نمایندگان گردد.

مظفری یادآور شد: شروع و ادامه فعالیت های نگارخانه ها بدون ثبت نام در این سامانه منجر به عدم صدور مجوز فعالیت و یا در صورت فعالیت، موجب توقف فعالیت واحد مربوطه خواهد شد. هدایت های لازم برای فعالیت واحدهای کاری، پس از تکمیل ثبت نام به صورت الکترونیکی ابلاغ خواهد شد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 28 فروردین 1399 بروزرسانی: 21 مهر 1399 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 817

به "شروع به کار نگارخانه های هنرهای تجسمی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع به کار نگارخانه های هنرهای تجسمی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید