سلامتی و پزشکی

برای واکسیناسیون فرانسه 5000 سال زمان ضروری است!

در حالیکه مرکز بهداشت اروپایی می گوید واکسن در میان کشور های عضو اتحادیه اروپا توزیع شده، اما به دلایل نامعلوم واکسیناسیون در فرانسه بسیار کند صورت می گیرد.

17 دی 1399

فراخوان جمع آوری اشیای تاریخی و فرهنگی برای موزه مردم شناسی سردشت

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سردشت از اعلام فراخوان جمع آوری اشیای فرهنگی و تاریخی برای راه اندازی موزه مردم شناسی سردشت اطلاع داد.

14 دی 1399

فرمان مهم پوتین درباره شروع واکسیناسیون کرونا

خبرنگاران : رئیس جمهوری روسیه بیان کرد که از هفته آینده واکسیناسیون عمومی کرونا با استفاده از واکسن اسپوتنیک وی شروع می گردد.

10 دی 1399

خبرنگاران 11 تن در هلند به ویروس جهش یافته کرونا مبتلا شدند

تهران- خبرنگاران- وزیر بهداشت هلند دوشنبه گفت که 11 مورد ویروس جهش یافته کرونا در هلند مشاهده شده است.

9 دی 1399

شناسایی 13961 بیمار جدید کووید19 در کشور، جانباختن 482 بیمار کرونایی

سخنگوی وزارت بهداشت جدیدترین آمار کرونا را ارائه داد.

6 دی 1399

سلیمی: برای عبور از گردنه سخت کرونا از سفرها و ترددهای غیرضروری پرهیز شود

کننده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که انتظار می رود در دو هفته جاری مردم با جدیت بیشتری پروتکل ها و محدودیت ها را دنبال کنند.

3 دی 1399

خبرنگاران سوز دل زائران در سوگ هشتمین خورشید

مشهد- خبرنگاران- 29 صفر سال جاری در سالروز شهادت جانسوز ثامن الحجج حضرت علی بن موسی الرضا (ع) حال و هوای دیگری بر مسلمین حاکم است، آنچنانکه مجاوران بارگاهش از عدم وصال و شهادت جانکاهش می سوزند و دلدادگان دور از سرزمین خورشید هشتم هم از درد فراق و هم از منع...

29 آذر 1399

خبرنگاران نصب مجسمه فردوسی در انتظار جلسه شورای فرهنگ عمومی خراسان رضوی

مشهد- خبرنگاران- مدیر دفتر ریاست و روابط عمومی دانشگاه فردوسی مشهد گفت: تکلیف جای گذاری مجسمه فردوسی در این دانشگاه در انتظار تصمیم شورای فرهنگ عمومی استان است.

28 آذر 1399

همه چیز درباره استفاده از شامپو فرش

به دلیل روکش های گوناگون مبلمان و الیاف متفاوت فرش ها، شامپوی فرش و موکت بایستی با تمام الیاف ها سازگار بوده و هیچگونه ضرری برای آن ها نداشته باشد.

25 آذر 1399

با مشارکت اجتماعی، فاصله گذاری مناسب و ماسک زدن می توان از کرونا عبور کرد

عضو شورای راهبردی سلامت تهران در جریان حضور در منطقه17 تهران با مردم این منطقه به مصاحبه نشست و خطاب به شهروندان تهرانی گفت: سه گانه شستن دستها، رعایت فاصله گذاری اجتماعی و ماسک زدن نقش بسزایی در کاهش میزان ابتلا به ویروس کرونا دارد و از خیرین می خواهم...

20 آذر 1399

اعلام رسمی ابتلای ریاست جمهوری الجزایر به کرونا

دفتر ریاست جمهوری الجزایربرای نخستین بار و به صورت رسمی اعلام نمود، رئیس جمهوری این کشور به بیماری کویید-19 مبتلا شده است اما به شیوه درمان پاسخ داده و طبق آنچه که پروتکل های بهداشتی اقتضا می کند، در حال بهبودی تدریجی است.

14 آذر 1399

پژوهش هایی درباره شیردهی به نوزادان در دوران پاندمی کرونا

محققان در یک مطالعه مروری با آنالیز پژوهش هایی که در زمینه شیردهی نوزادان صورت گرفته، نکاتی را در این باره بیان نموده اند.

10 آذر 1399

ارائه بیمه رایگان کرونا فلای دبی

فلای دبی مسافران خود را بیمه رایگان کرونا می نمایدهواپیمایی فلای دبی اخیرا با بیان اینکه ایمنی و سلامت مسافران، در درجه اول اهمیت برای این شرکت هواپیمایی قرار گرفته است از ارائه بیمه رایگان کرونا اطلاع داد و خاطرنشان کرد مسافران خود را تحت پوشش رایگان...

7 آذر 1399

پتنت فناوری رهایش داروی ضد سرطان ثبت شد

شرکت پتریس فناوری حاوی نانوذرات و دو نوع آنتی بادی را در استرالیا به ثبت رسانده است، این کمپلکس قادر است طیف وسیعی از سرطان ها را هدف قرار دهد.

6 آذر 1399

سه ستون دیپلماسی بایدن

در فاصله حدود یک هفته تا انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده، سیاست خارجی این کشور در صورت پیروزی جو بایدن، نامزد دموکرات ها، همچنان محل تحلیل و حدس است. اگرچه بر اساس نظر سنجی موسسه پیو، مساله سیاست خارجی از اهمیت بسیار اندکی برای رای دهندگان آمریکایی...

5 آذر 1399

اقدامات اروپا علیه موج تازه کرونا

همزمان با اوج شیوع موج دوم ویروس کرونا در سراسر قاره سبز، محدودیت های کرونایی تشدید شده و اقداماتی از جمله مقررات منع رفت و آمد برای 20 میلیون فرانسوی، ممنوعیت تجمع در لندن، هشدار صدراعظم آلمان مبنی بر اینکه روز های سخت در پیش است و ... در سراسر این قاره...

30 آبان 1399

واکسن چینی سینوواک 60 دلار قیمت گذاری شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، یک شهر چینی به عنوان بخشی از یک برنامه ملی، واکسن کووید 19 آزمایشی سینوواک بیوتک را به کارگران و اقشار در معرض خطر بالا به بهای 60 دلار تزریق می نماید.

26 آبان 1399

وحیدی: عدم رعایت پروتکل های بهداشتی جرم انگاری شود

یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با تاکید بر لزوم در نظر دریافت اجبار در برخی از بخش های حوزه مبارزه با کرونا عنوان کرد: عدم رعایت پروتکل های بهداشتی باید جرم انگاری شود.

25 آبان 1399

کلاس های سه دانشگاه انگلیس غیر حضوری شد

خبرگزاری خبرنگاران- سه دانشگاه عظیم در شهر های منچستر و شفیلد در پی افزایش جهشی شمار مبتلایان به ویروس کرونا در این شهرها، برنامه های آموزشی خود را به فضای مجازی منتقل کردند.

24 آبان 1399

آزمایش واکسن ایرانی کرونا روی میمون ، شروع آزمایش انسانی تا 3 هفته آینده

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور درباره اقدامات ایران در زمینه فراوری واکسن کرونا شرح داد.

22 آبان 1399
تعداد: (277)