افتتاح مرکز خیریه ویژه بچه ها اُتیسم در محله شاهد

به گزارش مجله گوگل ایرانی، مرکز خیریه ویژه بچه ها اتیسم به همت مؤسسه ارمغان حیات شکوفه ها در سرای محله شاهد راه اندازی شده است.

افتتاح مرکز خیریه ویژه بچه ها اُتیسم در محله شاهد

این مؤسسه فعالیتش را با شعار مراقب اتیسم در کودکمان باشیم آغاز کرده و مسئولان آن تلاش می کنند با ارتقای دانش جامعه، مسائل خانواده های درگیر با این بیماری را کاهش دهند. فائزه دولتی معاون اجتماعی و فرهنگی شهردار منطقه 7 در گفت وگو با مجله گوگل ایرانی محله این خبر را اعلام می کند و می گوید: خانواده هایی که بچه ها مبتلا به اتیسم دارند با مسائل و مسائل زیادی روبه رو هستند و راه اندازی این مرکز و خدمت رسانی به آنها می تواند یک اتفاق خوب و فرخنده در منطقه باشد.

به گفته او اطلاع رسانی نادرست و نامناسب بزرگ ترین مشکل پیش روی خانواده های درگیر با اتیسم است: راه اندازی این مراکز و خدمت رسانی درست و ارائه مشاوره های رایگان کمک بزرگی به این خانواده ها می کند و می تواند هرچند ناچیز از آلام و دردهایشان بکاهد. 2 طبقه از سرای محله شاهد در اختیار مؤسسه ارمغان حیات شکوفه ها قرار گرفته است تا مسئولان مؤسسه بتوانند خدمات رایگان در حوزه کاردرمانی، گفتار درمانی، اتاق شن، اتاق تاریک و... به متقاضیان ارائه دهند. شهروندان برای کسب اطلاعات بیشتر از برنامه ها و شیوه دریافت خدمات این مرکز با شماره 88496851 تماس بگیرند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 4 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 357

به "افتتاح مرکز خیریه ویژه بچه ها اُتیسم در محله شاهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افتتاح مرکز خیریه ویژه بچه ها اُتیسم در محله شاهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید