بازداشت 50 مهاجر غیرقانونی توسط مرزبانی انگلیس ، ایرانی هم هست

به گزارش مجله گوگل ایرانی، مرزبانان انگلیس چهار قایق را با 49 مهاجری که سعی در رسیدن به سواحل انگلستان در کانال انگلیس مانش را داشتند، دستگیر کردند که در میان آنها چند پناهجوی ایرانی هم هست

بازداشت 50 مهاجر غیرقانونی توسط مرزبانی انگلیس ، ایرانی هم هست

برای دیدن بریتانیای کبیر با تور انگلیس همراه باشید.

به گزارش مجله گوگل ایرانی به نقل از اسپوتنیک، براساس اطلاعات روزنامه دیلی میرور، سرویس مرزی انگلیس گزارش هایی مبنی بر کوشش غیرقانونی برای عبور از این تنگه را در حدود ساعت 01.30 به وقت محلی دریافت کردند و به سرعت راهی محل حادثه شدند. همه بازداشت شدگان، از جمله چند شهروند ایران، عراق و افغانستان، به سرویس مهاجرت انگلیس منتقل شدند.

علاوه بر این، این روزنامه گزارش می دهد که مقامات فرانسه 14 نفر دیگر را که به همراه این گروه 49 نفره نیز به انگلیس فرستاده شده بودند نجات دادند، آنها در عبور از این تنگه مشکل داشتند.

مهاجران غیرقانونی غالباً به دنبال هر فرصتی برای عبور از کانال انگلیسی مانش هستند، جایی که توسط برنامه اجتماعی خاص انگلستان، امکان دریافت پناهندگی و مزایای اقتصادی را دارند.

به نقل از دیلی میل، در ژانویه حدود 1.7 هزار پناهجو به انگلیس رسیدند، تعداد قابل توجهی از این افراد جان خود را برای رسیدن به انگلستان به خطر انداختند. از سوی دیگر، وزارت کشور انگلیس میلیون ها پوند برای مقابله با مهاجرت غیرقانونی هزینه می نماید.

  • عکس مربوط به این خبر نیست
منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 5 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 584

به "بازداشت 50 مهاجر غیرقانونی توسط مرزبانی انگلیس ، ایرانی هم هست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازداشت 50 مهاجر غیرقانونی توسط مرزبانی انگلیس ، ایرانی هم هست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید