تعطیلی کتابخانه های عمومی کشور تا 22 فروردین ماه

به گزارش مجله گوگل ایرانی، نهاد کتابخانه های عمومی کشور با توجه به تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا با صدور اطلاعیه ای کتابخانه های عمومی کشور را تا 22فروردین ماه تعطیل خاطرنشان کرد.

تعطیلی کتابخانه های عمومی کشور تا 22 فروردین ماه

جهت دریافت خدمات اجرای هزینه اجرای بام سبز با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. روف گاردن و بام سبز با بهترین قیمت و بهترین کیفیت را از ما بخواهید.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری مجله گوگل ایرانی از نهاد کتابخانه های عمومی کشور، با توجه به تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر تداوم طرح فاصله گذاری اجتماعی و تعطیلی مدارس، دانشگاه ها و مراکز فرهنگی و هشدارهای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای جلوگیری از انتشار عوامل بیماری زا، کتابخانه های عمومی سراسر کشور تا شنبه 22 فروردین ماه تعطیل اعلام شد.

گفتنی است از سوم اسفند تا کنون و در پنج مرحله با توجه به هشدارهای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، همزمان با تعطیلی مدارس، دانشگاه ها و مراکز فرهنگی، کتابخانه های عمومی نیز تعطیل شده اند.

بر این اساس بلافاصله پس از تعطیلی کتابخانه های عمومی و با توجه به دستورالعمل های بهداشتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، با نظارت نمایندگانی از نهاد، فرایند ضدعفونی کردن کتابخانه های عمومی کشور شروع شد تا پس از اخذ مجوزهای لازم از مراجع ذیصلاح، در زمان مقتضی کتابخانه های عمومی خدمت رسانی به مردم را از سر بگیرند.

گفتنی است ادامه فعالیت کتابخانه های عمومی کشور پس از 20 فروردین ماه منوط به تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا و تعلیق طرح فاصله گذاری اجتماعی است که در زمان مقتضی اطلاع رسانی خواهد شد.

انتهای پیغام/4028/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 16 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 770

به "تعطیلی کتابخانه های عمومی کشور تا 22 فروردین ماه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعطیلی کتابخانه های عمومی کشور تا 22 فروردین ماه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید