جنجال دوباره جانی دپ ایرانی این بار با بادیگارد شخصی

به گزارش مجله گوگل ایرانی، هفته گذشته بود که حضور شخصی شبیه به جانی دپ، بازیگر مشهور هالیوود در مزاسم عزاداری سر و صدای زیادی به پا کرد. جنجالی که پای بدل جنجال جانی دپ را به رسانه مشهور خارجی هم باز کرد. حالا با گذشت نه روز از این ماجرا، انتشار ویدیویی از او بلوای تازه ای به راه انداخته است.

جنجال دوباره جانی دپ ایرانی این بار با بادیگارد شخصی

به گزارش خبرنگاران، در این ویدیو که اکنون میان کاربران دست به دست می گردد، دو نفر در نقش بادیگارد، حافظت شخصی او را در یک مکان عمومی برعهده دارند. این موضوع حالا منجر به بروز انتقاد ها و واکنش هایی نسبت به این اقدام بدل جانی دپ شده است.

بخشی از کاربران معتقدند که چهره های فیک و دروغین، چون هنر خاصی ندارند، کوشش می نمایند با این ژست ها و نمایش توجه عموم و رسانه ها را به خود جلب کند. گروه دیگری هم می گویند که چرخ صنعت تفریح باید بچرخد و به همین علت نباید انتظار حدف و عدم ظهور این بدل ها و فیک ها را داشت.

اما با این حال، بدل ایرانی جانی دپ بدون پاسخ دادن به این انتقاد ها و واکنش ها ویدیویی از مصاحبه خودش با رسانه های محلی تبریز را منتشر نموده است. امین ثالث در این تبادل نظر می گوید که اصلا دلش نمی خواهد بدل جانی دپ خطاب گردد، چرا که اصلا در این جهت کوششی ننموده تا شبیه او گردد. او بعلاوه مدعی شده که گریم و پیرایش خاصی روی صورت، مو و ریش خود انجام نداده تا شبیه جانی دپ گردد.

این در حالی است که در تصاویر اینستاگرام، بدل جانی دپ مو هایی مشکی دارد که حالا رنگ موهایش را تغییر داده تا شباهت اش به بازیگر مشهور هالیوودی بیشتر گردد. علاوه بر این و به اعتقاد کاربران استفاده از عینک باعث شده تا قدری چهره او به جانی دپ نزدیک گردد. در غیر این صورت اگر او عینک استفاده نکند، شباهت خاصی به این چهره مشهور دنیا سینما نخواهد داشت.

منبع: فرارو
انتشار: 26 مرداد 1401 بروزرسانی: 26 مرداد 1401 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 2084

به "جنجال دوباره جانی دپ ایرانی این بار با بادیگارد شخصی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جنجال دوباره جانی دپ ایرانی این بار با بادیگارد شخصی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید