راه اندازی ایستگاه های راهنمای گردشگری و صنایع دستی در بندرعباس برای حفظ عنوان شهر خلاق

به گزارش مجله گوگل ایرانی، نشست هماهنگی برگزاری رویدادهای ملی، ستاد خدمات سفر و جشن نوروزگاه با حضور رضا مدرس معاون عمرانی استانداری هرمزگان، رضا برومند مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی این استان، عباس امینی زاده شهردار بندرعباس و تعدادی از مسئولان هرمزگان در محل شهرداری بندرعباس برگزار گردید.

راه اندازی ایستگاه های راهنمای گردشگری و صنایع دستی در بندرعباس برای حفظ عنوان شهر خلاق

اگر علاقمند به سفر با بهترین تور کانادا هستید با ما همراه شوید

به گزارش مجله گوگل ایرانی به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی هرمزگان، رضا برومند مدیرکل میراث فرهنگی این استان، در این نشست با اشاره به لزوم توسعه گردشگری در استان هرمزگان گفت: شهرداری، ادارات مرتبط با فرهنگ و این اداره کل باید در قالب یک تیم و به صورت مشترک برای توسعه گردشگری و معرفی صنایع دستی گام بردارند.

او در مورد ایجاد و راه انداری ایستگاه های راهنمای گردشگری و صنایع دستی با همکاری شهرداری بندرعباس گفت: راه اندازی ایستگاه های راهنمای گردشگری و معرفی صنایع دستی به عنوان ظرفیتی ارزنده برای حفظ عنوان شهر خلاق صنایع دستی است که راه اندازی آن در نوروز سال 99 به هدایت گردشگران و مسافران نوروزی یاری فراوانی می نماید.

برومند ادامه داد: استفاده از ظرفیت شهرداری برای معرفی و توسعه گردشگری به واسطه اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان به توسعه گردشگری استان یاری نموده و موجب افزایش و جذب گردشگر خواهد شد که امیدواریم به همین دلیل بیلبوردهایی برای معرفی جاذبه های گردشگری در اختیار این اداره کل قرار گیرد.

در انتها این نشست مشارکت در اجرای رویدادهای ملی از جمله برگزاری همایش و تور آشناسازی ویژه فعالان فضای مجازی، نمایشگاه سراسری صنایع دستی و همایش گردشگری دریایی مورد آنالیز نهاده شد.

منبع: میراث آریا
انتشار: 28 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 559

به "راه اندازی ایستگاه های راهنمای گردشگری و صنایع دستی در بندرعباس برای حفظ عنوان شهر خلاق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه اندازی ایستگاه های راهنمای گردشگری و صنایع دستی در بندرعباس برای حفظ عنوان شهر خلاق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید