راه یابی جدیدترین مستند پگاه آهنگرانی به بخش مسابقه چهار جشنواره خارجی

به گزارش مجله گوگل ایرانی، تهران (پانا) - مستند کوتاه من سعی می کنم فراموش نکنم به کارگردانی پگاه آهنگرانی به بخش مسابقه جشنواره های هات داکس، زاگرب داکس، لیسبون و لاس پالماس راه یافت.

راه یابی جدیدترین مستند پگاه آهنگرانی به بخش مسابقه چهار جشنواره خارجی

به گزارش روابط عمومی پروژه، مستند کوتاه من سعی می کنم فراموش نکنم به کارگردانی پگاه آهنگرانی که محصول مشترک سینمای ایران و جمهوری چک است، پس از حضور در جشنواره هایی نظیر ایدفا، بوسان و یک دنیای ولز در بخش مسابقه چهار جشنواره خارجی حضور می یابد.

بدین ترتیب این مستند کوتاه به بخش مسابقه بیست و هشتمین جشنواره فیلم مستند تورنتو، هات داکس از 8 تا 18 اردیبهشت (28 آوریل تا 8 می) به صورت حضوری در تورنتو و به صورت آنلاین در کانادا، هجدهمین جشنواره فیلم مستند زاگرب، زاگرب داکس، از 14 تا 21 فروردین (3 تا 10 آوریل) در کشور کرواسی، جشنواره لیسبون 11 تا 20 اردیبهشت (1 تا 10 می) در کشور پرتغال و بیست و یکمین دوره جشنواره لاس پالماس 3 تا 10 اردیبهشت (23 تا 30 آوریل) در جزایر قناری کشور اسپانیا برگزار می گردد، راه یافته است.

بعلاوه من سعی می کنم فراموش نکنم در بخش مسابقه بیست و چهارمین جشنواره تسالونیکی که 19 تا 29 اسفند 1400 (10 تا 20 مارچ) در کشور یونان برگزار گردید، حضور داشت.

از سوی دیگر اولین نمایش دنیای این فیلم در آمریکای شمالی در پانزدهمین جشنواره فیلم سالیم salem film festival(sff) که 24 مارچ تا 3 آوریل یعنی (4 تا 14 فروردین ماه) برگزار گردید، رقم خورد.

مستند کوتاه من سعی می کنم فراموش نکنم در اولین نمایش دنیای خود در بخش مسابقه آثار مستند کوتاه جشنواره ایدفا (IDFA) که بزرگترین و مهمترین رویداد مستند دنیا است، شرکت کرد.

تهیه کنندگی این مستند کوتاه 16 دقیقه ای را کاوه فرنام برعهده دارد و فرحناز شریفی تدوینگر این فیلم است. بعلاوه آتنا اشتیاقی و مهرشاد ملکوتی به ترتیب آهنگسازی و صداگذاری این مستند را برعهده دارند.

پگاه آهنگرانی و احسان عبدی پور به طور مشترک فیلمنامه من سعی می کنم فراموش نکنم را نوشته اند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 17 خرداد 1401 بروزرسانی: 17 خرداد 1401 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 2019

به "راه یابی جدیدترین مستند پگاه آهنگرانی به بخش مسابقه چهار جشنواره خارجی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه یابی جدیدترین مستند پگاه آهنگرانی به بخش مسابقه چهار جشنواره خارجی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید