زیبا بروفه: به هر قیمتی بازی نمی کنم

به گزارش مجله گوگل ایرانی، زیبا بروفه گفت: دلم می خواهد که در سینما و تلویزیون حضور پیدا کنم اما نه به هر قیمتی، می خواهم با کار خوب دیده بشوم.

زیبا بروفه: به هر قیمتی بازی نمی کنم

به گزارش ایسنا، این بازیگر که ایفاگر نقش ریحانه (یک خبرنگار) در سریال هاتف است، درباره این کاراکتر گفت: نقش ریحانه را خیلی دوست داشتم و تمام کوششم بود که به بهترین نحو آن را بازی کنم. دلیل دوست داشتن این نقش هم این است که در آن زن فعالی هستم که هم خانواده برایش مهم است، هم کارش و هم درسش و ریحانه دارد تمام کوشش خود را می نماید تا همه این کارها را به بهترین نحو انجام دهد. ریحانه زن فعالی است و همین ویژگی ها این نقش را برایم جذاب نموده بود.

بروفه با اشاره به اینکه دوستان خبرنگار زیادی دارم و برای بازی در این سریال ها از آن ها یاری گرفتم، ابراز کرد: خبرنگاری جایگاهی مساوی با حقیقت دارد و به نظر من باید عادلانه ترین رفتار را در شغل خود داشته باشد. از نظر من ویژگی شاخص یک خبرنگار این است که برای به دست آوردن آن چیزی که می خواهد، از هر راهی البته راهی که درست باشد، ورود می نماید و تا به آن چیزی که می خواهد نرسد، کوتاه نمی آید و من سعی کردم این خصیصه های رفتاری را در شخصیت ریحانه جای دهم.

وی در پاسخ به سؤالی درباره علت کم کاری اش در عرصه بازیگری گفت: این کم کاری در سینما و تلویزیون اتفاقی است که تقریباَ برای تمام هم نسلان من می افتد زیرا فیلمنامه هایی که به دستم می رسد برای کار کردن مناسب نیستند؛ وگرنه من هم دلم می خواهد که در سینما و تلویزیون حضور پیدا کنم البته نه به هر قیمتی بلکه می خواهم با کار خوب دیده بشوم.

بازیگر سریال های مجید دلبندم، ریحانه، پول کثیف و هاتف ادامه داد: کارهای تبلیغاتی بسیار زیادی به من پیشنهاد شده است اما اگر قرار باشد به عنوان ابزار از معروفیت خود استفاده کنی شاید راحت تر بتوانی شغل دیگری راه اندازی کنی. از نظر من شغل دوم هیچ اشکالی ندارد ولی من ترجیح می دهم تنها بازیگری را ادامه دهم.

بروفه با بیان اینکه فیلمنامه هایی که در این مدت خوانده ام، داستان های خوبی نداشته است، اظهار کرد: ترجیح خودم این بوده که تا جایی که می توانم این گونه آثار را کار نکنم.

این بازیگر سینما و تلویزیون توضیح داد: متأسفانه تفکر بخش زیادی از مردم جامعه این است که هنرمندان یکسری افراد مرفه بدون درد هستند در صورتی که واقعا اینطور نیست و سطح زندگی بسیاری از هنرمندان حتی از مردم سطح متوسط جامعه نیز پایین تر هستند.

وی اضافه کرد: بسیاری از هنرمندان برای معاش و حتی پرداخت اجاره خانه خود هم دچار مشکل هستند، ولی چون تصور عموم این است که هنرپیشگی مساوی با پول است، این موضوع زندگی را سخت تر می نماید.

بروفه در خاتمه گفت: ترجیحم این است تا زمانی که نقش و قصه ای که به آن علاقه مند باشم، وجود دارد، نقشی را صرفاً به خاطر کسب درآمد بازی نکنم، اما اگر ناچار شوم ممکن است این کار را انجام دهم. امیدوارم هیچ گاه چنین روزی فرا نرسد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 28 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 336

به "زیبا بروفه: به هر قیمتی بازی نمی کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زیبا بروفه: به هر قیمتی بازی نمی کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید