شرکت بیش از 4 هزار نفر در تکمیل ظرفیت کاردانی نظام جدید

به گزارش مجله گوگل ایرانی، حسین توکلی - مشاور عالی سازمان سنجش اضافه کرد: مرحله تکمیل ظرفیت پذیرش در بعضی از کدرشته های تحصیلی دانشگاه فنی حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی در آزمون کاردانی نظام جدید از روز شنبه 6 آبان 96 شروع شده و متقاضیان می توانند تا 9 آذر 96 برای ثبت نام به آموزشکده و یا موسسه آموزش عالی رشته مورد تقاضا مراجعه نمایند.

شرکت بیش از 4 هزار نفر در تکمیل ظرفیت کاردانی نظام جدید

مشاور عالی سازمان سنجش یادآور شد: بر اساس آمار تا امروز 20 آبان ماه 96 تعداد 4 هزار و 331 نفر در تکمیل ظرفیت پذیرش بعضی از کدرشته های تحصیلی دانشگاه فنی حرفه ای و موسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی در آزمون کاردانی نظام جدید ثبت نام نموده اند.

توکلی اضافه نمود: علاقمندان به تحصیل در این موسسات اعم از اینکه در این آزمون ثبت نام نموده یا ثبت نام ننموده اند می توانند برای ثبت نام در رشته تحصیلی متناسب با مدرک دیپلم خود در شاخه های فنی و حرفه ای یا کاردانش موسسات آموزش عالی پذیرنده با مراجعه به لینک جستجو و کد رشته در سایت سازمان سنجش، ضمن تعیین کردن رشته و موسسه مورد علاقه با مدارک لازم به آموزشکده و یا موسسه آموزش عالی رشته مورد تقاضا مراجعه نمایند.

وی گفت: داوطلبان باید در زمان ثبت نام به وسیله موسسه مربوط بابت هزینه ثبت نام مبلغ 200 هزار ریال (20 هزار تومان) را به وسیله سیستم پرداخت الکترونیکی سازمان سنجش پرداخت نمایند.

منبع: ویکی گرام
انتشار: 4 بهمن 1399 بروزرسانی: 4 بهمن 1399 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 1359

به "شرکت بیش از 4 هزار نفر در تکمیل ظرفیت کاردانی نظام جدید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرکت بیش از 4 هزار نفر در تکمیل ظرفیت کاردانی نظام جدید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید