عبدالله ویسی بار دیگر سرمربی خیبر شد

به گزارش مجله گوگل ایرانی، عبدالله ویسی سرمربی معزول تیم فوتبال فولاد خوزستان بار دیگر به لیگ دسته اول بازگشت و راهنمایی خیبر خرم آباد را بر عهده گرفت.

عبدالله ویسی بار دیگر سرمربی خیبر شد

به گزارش خبرنگاران، عبدالله ویسی که فصل گذشته راهنمایی تیم فوتبال خیبر خرم آباد در لیگ دسته اول را بر عهده داشت، پس از برکناری از سرمربیگری فولاد خوزستان در انتها هفته چهارم لیگ برتر، بار دیگر عهده دار راهنمایی خیبر در لیگ دسته اول شد. این باشگاه خرم آبادی در این مورد اطلاعیه ای صادر کرد که به توضیح زیر است:

باشگاه خیبر خرم آباد بر این باور است که با وجود فاصله نزدیک این تیم با صدر جدول، کیفیت و بار فنی این تیم متناسب با ابزارهای قرار گرفته در اختیار سرمربی و سرمایه گذاری انجام شده به وسیله باشگاه نیست. نکته ای که موجی از نگرانی را در میان طرفداران باشگاه به وجود آورده و ادامه این فرایند ممکن است زمان لازم برای جبران را هم از بین ببرد.

از همین رو هیئت مدیره محترم باشگاه خیبر خرم آباد با تشکر و قدردانی از زحمات محسن عاشوری مربی ارزنده فوتبال کشورمان قطع همکاری خود را با این مربی اعلام می دارد. بر همین اساس و با توجه به تجربه همکاری گذشته با عبدالله ویسی از این پس مسئولیت فنی باشگاه خیبر خرم آباد با او خواهد بود و به عنوان سرمربی تیم معرفی می گردد. به امید روزهای بهتر برای تیم پرافتخار خیبر خرم آباد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 دی 1400 بروزرسانی: 21 دی 1400 گردآورنده: iranigoogle.ir شناسه مطلب: 1884

به "عبدالله ویسی بار دیگر سرمربی خیبر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عبدالله ویسی بار دیگر سرمربی خیبر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید